Gözaltı morluklarına light eyes ultra

Gözaltı morlukları, göz kapağındaki ödemler kadın erkek birçok kişinin problemi! Estetik açıdan rahatsız eden bu görüntü birçok kişide özgüven sorunu yaratmakta, kişiyi olduğundan yaşlı ve yorgun göstermektedir. Genetik olabileceği gibi, yorgunluk, uykusuzluk, stres gibi birçok faktör de gözaltı morluğuna zemin hazırlamaktadır.

Siz de gözaltı morluk ödem ve çizgilenmelerinden rahatsız ve birçok uygulamayı deneyip sonuç alamadıysanız

işte size süper bir uygulama;
İçeriğinde bulunan biberiye, çobanpüskülü, c vitamini, heksapeptide ve antioksidan bakımından zengin Light Eyes Ultra’yla göz çevresi kokteyli ince çizgiler, morluk, göz kapağı ödemleri, gözaltı torbalanmaları gibi göz çevresi problemlerinde yüz güldürücü sonuçlar elde edilebilmektedir. 10 günde bir uygulanan Light Eyes kokteylde seans sayısı kişinin problemine göre 4-6 seanstır.

Gizlice Kol Altlarınızı Koklamak Zorunda Kalmayın

Bu yaz da bizi canımızdan bezdirdi elbiselerimizin kol altlarında oluşan ter lekeleri.

Bu yaz da koku var mı yok mu diye gizlice kol altlarımızı koklamaya çalıştık. Terin oluşturduğu ıslak görünümden utandık, göze çarpıyor mu diye baktık durduk. Önümüzdeki yaz bu sıkıntıyla boğuşmak istemiyor muyuz işte çözüm : botox!

Sadece kırışıklarda etkili olduğu düşünülen botoks uygulaması, aşırı terlemede de kullanılıyor. Ayak tabanı, kol altı terlemesi ve avuç içinde birçok hekim tarafından kullanılıyor. Uygulama öncesi terleyen bölgeyi belirlemek için cilde baticon tarzı ürün sürülüyor, ardından mısır nişastası kullanılıyor. Terleyen bölge mor renk olarak belirleniyor. Ardından hazırlanan botoks karışımı, ince uçlu iğnelerle kişinin uygulama yapılacak alanı lokal anestezik kremle uyuşturulduktan sonra enjekte ediliyor. Etkisi 48 saat içerisinde ortaya çıkıp 15 gün içerisinde aşırı terlemenin önüne geçiliyor. 8 ay kadar etkisi sürüyor ve kişinin isteğine bağlı olarak uygulama tekrarlanabiliyor. Günümüzde birçok kişi bu uygulamayı tercih ediyor. Özellikle yoğun tempoda çalışan ünlüler sahnede görüntüyle ilgili bir olumsuzluk olmaması adına tercih ediyorlar.