28 Soruda Baby Face Beauty (Thulium Lazer) Etkisi | Pervin Dinçer

Whatsapp


28 Soruda Baby Face Beauty (Thulium Lazer) Etkisi

28 Soruda Baby Face Beauty (Thulium Lazer) Etkisi

İlk seanstan itibaren cildin yenilenmesini, gençleşmesini sağlayan Baby Face Beauty (Thulium Lazer) ile bebek gibi bir cilde kavuşmak istemez misiniz?

Saf C vitamini ve yüksek kolajen desteği sayesinde cildinizi zamanın izlerine karşı koruma altına alan Thulium Lazer destekli Baby Face Beauty cilt bakımı hakkında sıkça sorulan … soruyu sizin için yanıtladık.    

1) Baby Face Beauty nedir?

Baby Face Beauty, saf içerikli dermokozmetik ampuller ile Thulium Lazer etkisinin bir arada kullanıldığı son derece etkili bir cilt yenileme, gençleştirme ve bakım sistemidir.

2) Lazer ile Baby Face Beauty arasındaki fark nedir?

Baby Face Beauty komplike bir cilt bakımı sistemidir. Diğer lazerli uygulamalara oranla işlem sonunda cilt çok daha kızarır ve neredeyse acısızdır. Thulium Lazer, cildi hırpalamadan binlerce mikro kanal açar. Bu kallardan cilt altı dokulara iletilen antioksidanlar, aydınlatıcı serumlar ve anti-aging etkili içerikler başka bir lazer cilt bakımında söz konusu değildir.

3) Baby Face Beauty hangi cilt tipleri  için uygundur?

Baby Face Beauty tüm cilt tipleri için uygundur. Her yaştan kadın ve erkek, Baby Face Beauty ile cildi canlandırabilir, yaşlanma karşıtı koruma sağlayabilir.

4) Baby Face Beauty (Thulium Lazer)  nasıl yapılır?

Cildin yaşına ve gereksinimlerine göre uygulamada kullanılacak, Baby Face Beauty için özel olarak üretilmiş, saf içerikli serumlardan hangilerinin kullanılacağı belirlenir. Ardından lazer atışları ile cilde mikro kanallar açılır ve hazırlanan serumlar deri altı dokulara ulaşacak şekilde cilde yedirilir. Anestezi kullanılmaz. Tek seans ya da kişiye özel hazırlanan protokoller takip edilebilir.

5) Baby Face Beauty hangi amaçla yapılır?

Cilt rengini açan ve ince kırışıklıkların görünümü hızlı bir şekilde azaltan Baby Face Beauty; cildi sıkılaştırma, gözenek sıkılaştırma, cilt canlandırma, ton farklarını giderme, akne izleri ve leke tedavisi gibi birçok amaçla kullanılmaktadır.

6) Baby Face Beauty neye iyi gelir?

Solgun yüz birçok kadının en büyük sıkıntısıdır ve Baby Face Beauty cilt canlandırmaya çok iyi gelir. Baby Face Beauty öncesi ve sonrası cildinizi ve kendinizi çok daha genç ve canlı bulacaksınız.

7) Baby Face Beauty yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenler?

Baby Face Beauty öncesi ve sonrası nasıl bir değişim olduğunu daha net görebilmek için yüzünüzün fotoğraflarını çekmek dışında bir de orijinal içerikler kullanan bir klinik seçmeye özen gösterin.

8) Baby Face Beauty yaptırdıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler?

Baby Face Beauty sonrası sosyal ve iş hayatınıza dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Güneş kremi kullanmak dışında herhangi hassas bir durum söz konusu değildir.

9) Baby Face Beauty seansı ne kadar sürer? 

Cildin hazırlanması ve uygulamanın tamamlanması ortalama 20 dakika kadar sürer. Baby Face Beauty en hızlı ve en etkili yeni jenerasyon cilt bakımı sistemidir.

10) Kaç seans Baby Face Beauty yaptırmalıyım?

Genellikle 4 seans Baby Face Beauty ile cilt gençleştirme ve sıkılaştırma tedavileri uygulanmaktadır. Ayrıca tek seans olarak da kullanılabilir. 4 seanslık protokol sonrası 3-6 ay ara ile uygulama tekrar edilerek, yaşlanma karşıtı koruma desteklenebilir.

11) Tekrar ne zaman Baby Face Beauty yaptırabilirim?

4 seanslık protokol 10 gün ara ile uygulanır. Daha sonra tekrar edecek seanslar için en az 1-3 ay geçmiş olması gerekir. Son kararı cilt uzmanınız ile birlikte vermekte fayda var.

12) Baby Face Beauty etkili mi?

Baby Face Beauty (Thulium Lazer) son derece etkili, müşteri memnuniyeti en yüksek cihazlı cilt yenileme sistemidir diyebiliriz.

13) Baby Face Beauty sonuçları kalıcı mı?

Baby Face Beauty sonuçları uygulanan protokole ve cildin yapısına göre kısa ve orta vadede kalıcı uygulamalardır. Belli aralıklarla işlemin tazelenmesi gerekir.

14) Baby Face Beauty yaş sınırlaması var mı?

18 yaşından küçüklere lazerli uygulamalar önerilmez. İleri yaşlar için bir sınırlama yoktur. Yetişkin kadın ve erkek Baby Face Beauty ile gençleşebilir.

 15) Baby Face Beauty advanced mod nedir?

En az 3-4 seantan oluşan Baby Face Beauty Advance, yoğun bir etki elde etmeyi hedeflediğimiz uygulama modudur. Daha çok anti-aging ya da yoğun leke tedavilerinde kullanılmaktadır. Baby Face Beauty Advance, yüz gençleştirme uygulamaları arasında en popüler işlemlerden biridir.

16) Baby Face Beauty easy mod nedir?

Easy mod sayesinde Baby Face Beauty’yi güzellik rutinlerinizin içine dahil edebilirsiniz.

Baby Face Beauty Easy, cilt sağlığı yerinde ve yaşı genç kişilerin cilt bakımı olarak tercih edebileceği tek seferlik  uygulama modudur. 


17) Baby Face Beauty advance ve easy mod arasında ne fark var?

Easy mod tek seferliktir, değişen aralıklarla uygulanır; advance, arka arkaya ve belli gün aralığında uygulanan bir protokoldür. Advance, belli bir cilt sorunu üzerine odaklanılan tedavilerde tercih edilir; easy, etkili bir cilt bakımı olarak kullanılır. 

18) Baby Face Beauty  cilt bakımında kullanılan saf içerikler nelerdir?

Saf formda A vitamini, saf formda C vitamini, Hyaluronik asidin saf formu olan Resveratrol ve cilt onarımında kullanılan Traneksamik Asit, Baby Face Beauty uygulamasında kullanılmak üzere için özel olarak üretilen saf serum ve solüsyonlardır.

19) Baby Face Beauty leke tedavisinde etkili mi?

Baby Face Beauty lekesiz, porselen gibi bir cilt elde etmemizi sağlar. Leke tedavisinde oldukça etkili bir cilt bakımıdır. 

20) Baby Face Beauty  kırışıkları gideriyor mu?

Evet, Baby Face Beauty cildi sıkılaştırır ve ince kırışıklıkları giderir. Cilt gergin ve daha sıkı bir hale gelir; yüz ifadesi gençleşir.

21) Baby Face Beauty gözenek sıkılaştırmada işe yarıyor mu?

Gözenek sıkılaştırma, Baby Face Beauty uygulamasının sıklıkla kullanıldığı tedaviler arasındadır.

22) Baby Face Beauty Ton farklarını dengeler mi?

Cildinizde ton farklarından rahatsız oluyorsanız Baby Face Beauty ile bebek gibi ışıl ışıl bir cilde kavuşabilir, ton farklarına kolayca veda edebilirsiniz.

23) Baby Face Beauty cilt sıkılaştırma etkisi var mı?

Baby Face Beauty sonrası cilt, yüksek oranda kolajen sentezine girer. Bu sayede ciddi bir gençleşme ve sıkılaşma elde ederiz.

24) Baby Face Beauty anti aging koruma sağlar mı?

Hem yüz gençleştirmede hem de yaşlanma karşıtı korumada tercih edilecek en etkili cihazlı cilt bakımı sistemidir. Düzenli olarak uygulandığı takdirde anti-aging koruma sağlayacağına emin olabilirsiniz.

25) Baby Face Beauty zararlı mı?

Saf ve temiz içeriklerin, hassas bir lazer uygulaması ile kombine edildiği Baby Face Beauty, FDA onaylı son derece güvenli bir uygulamadır.

26) Yazın Baby Face Beauty yapılır mı?

Baby Face Beauty, dört mevsim uygulayabileceğiniz, efektif bir cilt bakımı sistemidir. Özel günler, düğün nişan gibi daha taze görünmek istediğiniz organizasyonlardan ya da tatile çıkmadan önce Baby Face Beauty ile cildini yenileyebilirsiniz.

27) Baby Face beauty hangi cilt  bakımları ile kombine edilir?

Genellikle tek başına oldukça etkili bir cilt bakımı olmasına karşılık yoğun ve derin yerleşimli leke tedavilerinde, cilt sarkmaları ve kırışıklık gidermede diğer cilt bakımları ile kombine olarak kullanıma uygundur.

28) Baby Face Beauty fiyatları ne kadar?

Baby Face Beauty fiyatları belli bir standartta seyreder. Çok düşük bütçelere itimat etmeyiniz. Detaylı fiyat bilgisi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru & Cevap serimizin bir önceki konusu olan 32 Soruda Altın İğne Hakkında Bilmeniz Gerekenler sayfamızda Altın İğne hakkında sık sorulan soruları keşfedin.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer