Artık Erkekler de Bakımlı | Pervin Dinçer

Whatsapp


Artık Erkekler de Bakımlı

Bakım Sırası ErkeklerdeErkekler Hangi Bakımları Yapabilir?

Erkeklerin genelde hangi alanlarda kendilerine bakmayı önemsediklerinden söz etmek gerekirse, öncelikle saçlarına gösterdikleri özen dikkat çekici. Maalesef saç dökülmeleri erkekleri bizlere nazaran daha fazla etkiliyor ve onların ‘kellik’ sonucuna ulaşmamaları için saç bakımlarına özen göstermeleri çok önemli. Bunun için saç mezoterapisi erkeklerin tercih ettiği bakım türlerinden biri. Özellikle yaz aylarında ve ciddi terleme sorunu bulunanlarda diğer mevsimlerde de gömleklerindeki ter izlerinden, lekelerinden usanmış erkeklerin başvurduğu yöntem ise botox. Sadece terleme için değil aynı zamanda yüzlerindeki yaşlanma ve sarkma etkilerini yok etmek için de botox dolgular yaptırdıklarını ekleyelim.

Doğal Erkek Bakımları

Evet, doğal ama gergin ve genç bir yüz isteyenler sadece kadınlar değil. Erkeklerin en büyük sorunlarından biri de göbekleri. Vücutlarından bağımsız olarak zayıf bir erkeğin bile büyük bir göbeği olabiliyor. Bunun için de bölgesel zayıflamayı tercih ediyor erkekler. Vücut yapılarına göre seanslar belirlenerek bölgesel fazlalıklarından kurtulmalarına yardımcı oluyoruz. Kadınlar kadar erkekleri de rahatsız eden başka bir şey de yüzlerindeki ve hatta vücutlarındaki benler. Fraksiyonel lazer yöntemi kendilerini mutsuz eden benlerden kurtulmaları için kullandığımız yöntem. Ayrıca ciltlerinin canlı görünmesini isteyenler de artık yalnızca kadınlar değil. Oksijen terapi için kapımızı çalanlar arasında çok sayıda erkek olduğunu söyleyebilirim.

Erkeklerin de kadınlar kadar bakımlı olmasını ben en başta kendileri için ama elbette biz kadınlar için son derece sevindirici buluyorum.
Güzelliğinize…