Baby Face Beauty Lazer ve Fiyatları 2023 | Pervin Dinçer

Whatsapp


Baby Face Beauty

Baby Face Beauty

 

Baby Face Beauty, anti-aging solüsyonlarını 1927 nm dalga boyuna sahip Thulium lazerle istenen cilt katmanına ulaştıran cilt bakımı uygulamasıdır.

Baby Face Beauty, medikal estetik teknolojisinin geliştirdiği, lazer destekli bir cilt gençleştirme sistemi. 1927 nm dalga boyunda çalışan Thulium Lazer ile özel vitamin ve serumlar birlikte kullanılıyor ve ilk seanstan itibaren canlanan, gençleşen cilt, protokol tamamlandığında bebek gibi pürüzsüz, lekesiz, ışıltılı bir hale dönüşüyor.  

Kadınlar, belli bir yaştan sonra en çok, cildin canlılığını kaybetmesinden şikayet ederler. Hollywood starlarının güzellik sırlarından biri olduğunu bildiğimiz bu işlem ile tüm kadınların sahip olmak için uğraştığı bu canlılığı yakalamak mümkün. İyileşme dönemlerine gerek duymadan güzelleşmek, gençleşmek isteyen otuz yaş üstü kadınların tercihi Baby Face Beauty, ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamaları arasında popülaritesi en yüksek yöntemlerden biri.   

Baby Face Beauty: Porselen Gibi Bir Cilt

Cilt bakımında kullandığımız kremler, serumlar epidermisi yani cilt yüzeyini geçip de asıl etki etmesi gereken derin dokuya yani dermise ne yazık ki çok düşük oranlarda ulaşabilirler. Oysa cildin kendini yenileyebilmesi ve koruyabilmesi için derin dokulardan beslenmesi gerekir. Cilt bakımlarının temel prensibi bu derin beslenmeyi sağlamak, kolajen üretimini desteklemektir.

 

 

Baby Face Beauty, lazer teknolojileri yardımıyla cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl olabilmesi için ihtiyacı olan tüm vitamin ve diğer besinlerin, cilt katmanları arasında gerekli olan dokuya maksimum iletimi sağlayarak içerden bir yenilenme, tazelenme başlatır. Diğer cilt bakımlarından istediği etkiyi alamamış kişiler dahi işlemin vitamin yüklemesi sayesinde bebek gibi capcanlı bir tene, porselen gibi bir cilde kavuşur.  

Baby Face Beauty Nasıl Etki Ediyor?

Baby Face Beauty uygulamasında kullanılan serum ve vitaminler sadece bu uygulamada kullanılmak üzere özel klinik formda üretilmiştir ve cilt tarafından emilimi maksimuma çıkaran bir CDS (Cosmeceutical Delivery System – Kozmetik İletim Sistemi) ile uygulandığı için deri altı dokuların beslenmesinde yoğun bir etki yaratır. Thulium lazerin açtığı mikro kanallar sayesinden cilt yüzeyini geçen vitaminler tutulması gereken dokuda vitaminin çözülmek gereksinim duyduğu ortamda uzun süre ve aktif olarak kalabilir.

Lazer teknoloji ile etkin vitamin desteği sağlayarak cildi içerden onaran Baby Face sayesinde cildin kazanımlarını şöyle sıralayabiliriz; 

 • Cilt sıkılaşır.
 • Gözenekler küçülür.
 • İnce kırışıklıklar üzerinde etkilidir.
 • Canlı, parlak bir ten yaratır.
 • Anti-Aging bakım sağlar, yaşlanma karşıtı koruma yaratır.
 • Cilt lekeleri üzerinde etkilidir.
 • Akne izleri üzerinde etkilidir.
 • Boyun ve gıdı bölgesini toparlar.
 • Dekolte bölgesini gençleştirir.
 • Ton farklarını dengeler.
 • Cilt rengini açar, melazma tedavisinde kullanılır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby Face ilk seansın ardından geçen birkaç gün içinde etkisi gözlemlenebilen, genellikle dördüncü seansın sonunda tamamen yenilenmiş ve ışıldayan bir cilt sunan, cilt yenileme ve gençleştirme uygulamasıdır.  

Kişiye özel hazırlanan protokole göre cildin ihtiyacına uygun serumlar seçilir. Lazer teknolojisi yardımıyla serumların derin iletimini sağlayacak mikro kanallar açıldıktan sonra seçilen serumlar cilde uygulanır. Bu sırada hasta herhangi bir acı hissetmez, Baby Face Beauty anestezi gerektirmez, acısız bir işlemdir. Seans süresi 20 dakika civarında seyreder,  etkili ve kısa uygulama süreçlerinde gerçekleştirilen konforlu bir uygulamadır. 

7-10 gün ara ile en az 4 seans şeklinde planlanması önerilir. Derin dokuda başlayan yenilenme gün geçtikçe fark edilir. Kolajen üretiminin zirvesine ulaşması 2-3 hafta kadar bir zaman diliminde gerçekleştiği için ikinci seanstan sonra gözle görülür bir fark oluşur.

Protokol tamamlandıktan sonra da cildin kendini yenilemesi uzun süre devam eder. bu yüzden uygulama yaşlanma karşıtı en etkili korumalardan biridir ve sonuçları uzun süre kalıcıdır. 

Baby Face Beauty’nin Saf İçerikleri

Baby Face Beauty uygulaması sırasında kullanılan, CDS için özel olarak üretilmiş ampul serisi, içerik olarak saflık derecesinde az miktarda bileşenden oluşur.

 

 • C Vitamini:

C vitamini en güçlü antioksidanların başında gelir ve cildin kolajen üretimi artırır. Yaşlanmaya, lekelenmeye karşı en büyük koruyucudur. Bedenin geri kalanı için de günlük olarak temin edilmesi gereken, vücutta depolanamayan bir vitamin olduğu için, cildin C vitamini genellikle yetersizdir. Bu uygulama için üretilen Vc Ampul (Askorbik Asit) saf ve yüksek kalitede C vitamini içermektedir. Thulium lazerle açılan mikro kanallardan deri altına ulaşan C vitamini ile cilt yenilenir, tazelenir, kolajen üretimi artar, lekelerin görünümü, ince kırışıklıklar azalır. Güneş lekelerinden korur ve yaşlanma karşıtı koruma sağlar.

 

 • A Vitamini:

A vitaminin saf formu olan Retinol, uygulamada Va Ampül Retinol şeklinde, cilt gençleştirmede kullanılmaktadır. Retinoik asit, keratin proteini üreten ve cildin deri dökerek kendini yenilemesini sağlayan keratinositleri canlandırarak kendi kendini yenilemesini sağlar. Keratin de tıpkı kolajen gibi cildin genç kalmasında en gerekli protein hücrelerinden biridir.

 

 • Resveratrol:

Rs Ampül Resveratrol, bu işlem için özel olarak  üretilmiş, Hyaluronik asit ve doğal polifenolün saf halinden oluşmaktadır. En çok üzüm çekirdeğinde bulunan resveratrol çok güçlü bir antioksidandır öyle ki cilt kanserine karşı koruma etkisi vardır, güçlü bir anti-aging etki yaratır. Bu güçlü ve yüzde 95 oranda saf içerik CDS ile cildin alt katmanlarına ulaştırıldığındaki etkisi inanılmaz bir değişim, gençleşme olarak karşımıza çıkar.

 

 • Traneksamik Asit:

Estetik cerrahisinde yara iyileştirmek için kullanılan traneksamik asidin cildi parlatma ve leke açma özelliği vardır. Buradaki saf içerik özellikle melazma tedavisinde etkin olarak kullanılır. Prosedür için üretilen yüksek kaliteli traneksamik asit cildi tüm katmanlardaki lekelerden arındırır, bebek pembeliğinde bir cilt elde etmemizi sağlar. 

Tüm yüz gençleştirme tedavilerini öğrenmek için Yüz Gençleştirme (Anti-Aging) sayfamızı ziyaret ediniz.

Sana Uygun Baby Face Beauty Modunu Seç 

Uygulama, “Easy” ve “Advance” şeklinde iki farklı modda kullanılabilir;

Baby Face Beauty Easy Mod, düzenli cilt bakımı yaptıran 35 yaş üstü kişilerin tercih edebileceği, ekstra bir canlılık, parlaklık yakalamak için kullanışlı bir mod.

Özel günlere hazırlanmak için ya da daha taze ve yenilenmiş görünmek isterseniz easy mod hafta 1 defa 4 kez olarak da uygulanabilir.

Baby Face Beauty Advance ise, ayda bir 3-4 seans şeklinde uygulanan, cildin gereksinimlerine göre seçilen serumların kullanıldığı, daha derin etkili bir tedavidir.

Tüm cilt sorunları üzerinde etkilidir. Leke, kırışıklık, sarkma, matlaşma, gözenek problemlerinin giderilmesinde son derece etkilidir. Advance uygulamasının ardından cildin pul pul dökülmesi, beklenen bir reaksiyondur. 

Baby Face Beauty Kimlere Uygulanabilir?

Bebeksi bir canlılıkta, parlayan bir cilde kavuşmayı arzu eden, otuzlu yaşlarındaki tüm kişiler, baby face beauty ile hayal ettikleri cilde sahip olabilir.

Baby Face Beauty Acıtır Mı?

Baby Face Beauty uygulama konforu en yüksek cilt gençleştirme işlemlerinden biridir.

Baby Face Beauty Sonuçları Ne Zaman Etkisini Gösterir?

İlk seansın sonunda değişim hasta tarafından fark edilir fakat asıl etkilerin gözlemlenmesi için birkaç gün geçmesi gerekir. Uygulamanın akabindeki üçüncü haftada kolajen üretimi en yüksek noktasına ulaşır ve cilt gençleşmeye, aydınlanmaya devam eder.

Baby Face Beauty hakkında daha fazla Soru & Cevap için 28 Soruda Baby Face Beauty (Thulium Lazer) Etkisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
guest
10 Yorum
Eskiden yeniye
Yeniden ekiye En çok oylananlar
Inline Feedbacks
View all comments
Sevim özcan
Sevim özcan
1 yıl önce

Merhaba baby face işlemi için fiyat ücretiniz nedir

SİNEM YAZICI
SİNEM YAZICI
1 yıl önce

Merhaba,
Seans ücretini öğrenebilir miyim?

Nupelda
Nupelda
1 yıl önce

Merhaba uygulamadan sonra yüze kaç gün su değmemeli

Zeynep ŞANLISOY
Zeynep ŞANLISOY
1 yıl önce

Merhaba.Baby face işleminizin fiyatı ne kadar acaba

Simona
Simona
1 yıl önce

Hallo, my name is Snezha. I am on vacation in Instanbul and I would like to procedure the 3D baby face by you. I am travel on thuersday back in Germany.Pervin Dinçer