Cilde Vitaminde Yeni Sistem Cryo Elektroporasyon | Pervin Dinçer

Whatsapp


Cilde Vitaminde Yeni Sistem Cryo Elektroporasyon

Vitamin eksikliği hayatımız boyunca en sık duyduğumuz sorunlardan biridir. Üstelik çocuk yaşlardan itibaren. Ve belki de kimilerinizin aklına bile gelmedi ama cildimizin de temel ihtiyaçlarından biri vitamin. Elbette beslenme yoluyla ve çeşitli bakımlarla alabiliyoruz vitaminleri. Fakat artık cildin ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri, cildin en derin tabakasına kadar iletebilen ve bunu enjeksiyon kullanmaksızın yapabilen bir sistem de var; Cryo Elektroporasyon.

Cilde sıkılık, canlılık, parlaklık veren, ince çizgilerde düzelme, düşük kaş ve yanaklarda toparlanma yaratması amacıyla tercih edilen uygulama tüm dünyada büyük rağbet görüyor.

Desperate Housewife dizisinin çekici yıldızı Teri Hatcher, iğne korkusu bilinen star Arnold Schwarzenegger ve Sex and The City’nin olgun güzeli Sarah Jessica Parker’ın da tercih ettiği uygulama ülkemizde de kısa zamanda oldukça yaygınlaşacak gibi görünüyor.

Uygulamanın adımlarına gelince;

Haftada bir defa kişinin cildine uygun hazırlanan vitamin kokteylleri, cildi -5 derecede soğutarak kas yönünde başlık hareket ettirilerek, cilde yavaş yavaş yediriliyor. Kişinin cildinde sarkma problemi varsa lifting yani toparlama amaçlı 10 dakika sıcak, 10 dakika soğuk uygulama yapılarak cilt şoklanıyor ve cilde verilen vitaminler sayesinde gerginlik sağlanıyor.

İşlem haftada 1 veya 2 defa olmak üzere toplamda 4 – 6 seans önerilmekte ve biz kadınlara bir de müjde verelim; özel gün öncesi cildinin hızlı toparlanıp parlamasını isteyenler için de hızlı sonuç alınan bir uygulama. Yıldönümü yemeklerinize, düğün ve davetlere gitmeden 1 gün önce yaptırmanız ışıltılı bir sonuç almanız için yeterli.

Sizi bilmem ama dünya starlarının güzellik sırlarına ulaşabilmek beni oldukça heyecanlandırıyor.
Güzelliklere…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer