Cilt gençleştirmede “Doublo Gold” etkisi… | Pervin Dinçer

Whatsapp


Cilt gençleştirmede “Doublo Gold” etkisi…

Cilt gençleştirmede “Doublo Gold” etkisi…

Hızlı ve etkin sonuç…

 

Siz sevgili danışanlarımın ve sosyal medya takipçilerimin de bildiği gibi en efektif sonuç veren, en etkili ve en yeni teknolojileri kliniklerime getirmeyi, ekibimle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmanın çalışma prensibimdir.  Bundan dolayı da kimi dönemlerde yurtiçinde ve yurtdışına yeni cihazları tanıyabilmek için seyahatlere çıkıp, eğitimlere katılıyoruz. Geçtiğimiz hafta story’lerde paylaştığım ve ekip eğitimlerini de tamamladığımız Doublo Gold HIFU yani odaklanmış gelişmiş fokus ultrason sistemini kliniklerimde kullanmaya başladık.

Bu haftaki yazımda da neden bu cihazın gerekli olduğunu, hangi sorunlarda kullanılabileceğini sizlere anlatmak istedim. Keyifli okumalar dilerim.

 

Özellikle biz kadınların otuzlu yaşların ortasındaki olgunlaşmaya başlamış ama hala taze, genç görünümümüzü uzun süre korumak ve bu halimizle yaş almak isteriz. Ancak ne yazık ki zaman, akıp giden yıllar, içsel ve çevresel faktörler bunun olmasına engel olur. Kırklı yaşlara doğru, artık yüz, dekolte ve boyun bölgemizde ortaya çıkan ince çizgiler derinleşmeye, doku kaybından dolayı yüz ovalinde bozulmalar, sarkmalar, kaşlarda düşmeler, gıdı bölgesinde de sarkmalar ortaya çıkar ve eğer yerinde, zamanında doğru müdahaleler yapılmazsa yaş almanın izleri derinleşir ve daha radikal müdahalelere gerek duyulabilir.

Bu dönemde aynaya baktığımızda pek fark etmesek de fotoğraflarda yaş almanın izlerini daha net görürüz.

İşte burada da artık yüz gençleştirme denilince ilk önce akla cihazlı uygulamalar geliyor. Çünkü cihazlı gençleştirme ve yenileme uygulamaları iyileşme süresi gerektirmez, sosyal hayattan kişiyi kopartmadan zaman kaybına neden olmaz, daha acısız ve ağrısızdır.

 

Doublo GOLD nedir, ne işe yarar?

Cilt yenileme ve gençleştirmede kullanılan her cihazın, her teknolojinin indiği derinlik farklıdır… Ve yıllar içinde teknoloji ilerledikçe cihazların etki ettikleri derinlikler de bununla birlikte değişti, gelişti… Dolayısıyla ciltteki iyileştirme etkileri de buna göre değişkenlik gösterir.  Doublo Gold HIFU, gelişmiş odaklı ultrason sistemi diğer enerji sistemleri ile çalışan cihazlara göre cildin daha alt katmanlarına etki eder.

Doublo Gold farklı sorunlara yönelik üç ayrı derinlikte çalışabilen, cilt yüzeyinde tahribata yol açmadan direkt olarak ultrason dalgaları yardımıyla cildin alt katmanlarını kontrollü bir şekilde ısıtarak hücrede tahribat yaratır. Burada amaç kolajen dokunun tekrar harekete geçmesini sağlamak ve kolajen üretimini tetiklemek.  Uygulama yapılırken cihaz başlığının rahat hareket edebilmesi için cilt yüzeyine jel sürülür. Doublo Gold’un seansı da diğer cihazlı uygulamalara göre oldukça kısa sürer. (Yaklaşık 8 dk)

Üç ayrı derinlikte çalışan Doublo Gold,

Kolajen üretimini arttırarak uygulandığı bölgede lifting yani kaldırma, toparlama etkisi yaratır.

Sarkmalardan dolayı ortaya çıkan katlı görünümü düzeltir.

Gıdı, jawlin dediğimiz ovalliğini kaybetmiş (köşeli) görünümü iyileştirir, düzeltir, kaşlarda ve göz çevresinde meydana gelen düşüklüklerde de uygulanır.

 

Doublo Gold Odaklanmış Gelişmiş Fokus Ultrason ile tek seansta yüz germe, toparlama uygulaması yapılır. Etkileri uygulama sonucunda görülmeye başlanır, hücrede iyileşme süreci uygulama sonrasında devam eder. Üç ayın sonunda uygulamanın net sonuçları elde edilmiş olur.

 

Burada belirtmek isterim ki Doublo Gold, asla bir kırışıklık iyileştirme uygulaması değildir….

 

Doublo Gold sadece yüz bölgesinde değil vücut sarkmalarında da etkilidir…

Vücut için özel tasarlanmış başlığı ile kol altındaki sarkmalarda, popo düşüklüklerinde, iç bacak, baldır (alt bacak) üst göğüs yüzeysel çizgilenmelerde, karın bölgesinde de uygulandığında etkin sonuç sağlar.

 

 

 

 

 

 

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer