Estetikte Renaissance Dönemi Açıldı, Müjdeliyorum! | Pervin Dinçer

Whatsapp


Estetikte Renaissance Dönemi Açıldı, Müjdeliyorum!

Estetikte Renaissance Dönemi Açıldı, Müjdeliyorum !

Kadın, doğası gereği yüzyıllardır güzelliğin peşinde koşuyor. Yetinmek bilmediğimiz konulardan biri de bu. Ve dünya bütün imkanlarını seferber edip daima daha güzel görünmemiz, genç kalmamız ve aynaya baktığımızda kendimizi daha çok sevmemiz için yepyeni sistemler ve ürünler geliştiriyor. Bunların sonuncusu Avrupa’dan ülkemize Metspharma tarafından getirilen ‘Renaissance Yöntemi’.

Okul yıllarımızdan bu yana bize Avrupa’daki gelişimi ve yenilenmeyi hatırlatan Renaissance, şimdi de kadınları güzelleştirmek için devrede. Üstelik bıçaksız bir sistem olması nedeniyle ulaşılması, uygulanması hemen herkes için uygun. Estetikte gelinen son nokta; ‘Renaissance Yöntemi’ ‘Zamanı durdurun’ sloganıyla Avrupa’da kadınların gözdesi haline gelen, özel formülasyonlar ile bio-revitalizasyon ve yeniden şekillenme sağlayan bu yöntem geniş bir uygulama alanına da sahip. ‘Renaissance Yöntemi’nin bio-revitalizasyon ürünleri; hem cildi tedavi ederek gençleştiriyor hem de yaşlanmayı engelliyor’.

Zamanı Durduran Dört Farklı Ürün

Renaissance Yöntemi birden fazla ürün içeriyor ve kişinin ihtiyacına göre; onu gençleştiriyor, yaşlanmasını önlüyor, yeniden forma girmesini sağlıyor. Ürünlerin içerikleri etkinlikleri ve güvenilirlikleri çok iyi bilinen maddelerden oluşuyor. Ürünlerin en önemli özelliği ise, bu maddeleri bir araya getirmiş olmaları, bir kokteyl halinde kullanılmaları… ‘Zamanı durduran ürünler’ Raffello ve Tiziano: Raffello daha genç ciltlere uygulanırken, Tiziano biraz daha ileri yaşta da uygulanıyor. Raffello cildi besliyor, nemlendiriyor, güçlendiriyor. Tiziano dolgu etkisi gösterirken, lifting de sağlıyor. ‘Forma kavuşturan’ Michelangelo, yağ hücrelerinin yıkılmasını sağlayan mükemmel bir kokteyl. Her gün kullanılması önerilen Mona Lisa ise, yaşlanmayı engelliyor, tıpkı Tiziano gibi o da Meristem hücreleri içeriyor. Geniş bir uygulama bölgesini kapsadığından bahsetmiştim. Tiziano, yüz, boyun, dekolte, göz torbaları, kol altı, uyluk içleri, periumblikal denilen karın-göbek bölgesi, Raffaello, yüz, boyun, dekolte, mor halkalar, eller ve ayaklar, hormonal olmayan saç dökülmesi, Michalangelo ise yağ ve selülit bölgeleri için kullanılıyor. Avrupa’da çığır açan bu isimler, şimdi size daha genç ve güzel görünmenin formüllerini sunup sizi kendi Renaissance’ına davet ediyor. Yakın zamanda benim gibi pek çok uzmanın beğenisini toplayacağını ve sıklıkla önerileceğini düşündüğüm bu sistemi müjdelemek istedim.

Nice güzelliklere…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer