Fraktora uygulaması ile... | Pervin Dinçer

Whatsapp


Fraktora uygulaması ile…

Odaklanmış Radyofrekans Uygulaması Fraktora ile daha canlı, parlak ve sıkı cilt mümkün…

Kusursuz cilt yoktur ancak medikal estetik teknolojilerinin sunduğu seçeneklerle ışıl ışıl parlayan, sıkılaşmış, kırışıklıklarından kurtulmuş, yenilenmiş, canlanmış bir cilde sahip artık lüks olmaktan çıktı. Bu lüksü deneyimlemek için de saatlerce farklı uygulamalar yaptırmak zorunda değilsiniz.  Günümüz teknolojilerinde birden fazla cilt sorununa tek bir cihazlı uygulama ile çözüm bulmak mümkün.  Sadece 20 dakika süren bu uygulama ile daha ilk seanstan itibaren etkin sonuçlar alacağınız Fractora Odaklı Radyofrekans Uygulamasını “Her cildin farklı sorunları vardır. Ancak en çok karşımıza çıkan, bize sorulan ve çözüm aranan cilt sorunlarına tek bir uygulama ile iyileştirebilmek, özellikle çalışan, zaman sıkıntısı yaşayan, yaptırdığı uygulama sonrasında eve kapanmak istemeyen kadınlara için ideal bir çözüm önerisi olarak Odaklı Radyofrekans Uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.”

 

Sorun 1: Leke, akne izleri

Sorun 2: Yüz ovalinde bozulma ve sarkma

Sorun 3: Elastikiyet kaybı

Sorun 4: İnce kırışıklıklar

ÇÖZÜM: ODAKLI RADYOFREKANS UYGULAMASI, Fraktora

 

Fraktora Nedir?

Fractora yani, Odaklı Radyofrekans Uygulaması, kırışıkları azaltmak, yüz ovalinde yaş almaya bağlı olarak ortaya çıkan sarkma ve bozulmaları yavaşlatma, iyileştirmek ve cilde daha genç bir görünüm kazandırmak için cildi tekrar yapılandıran gençleştirme ve yenilemede etkin sonuç alınan bir cihazlı uygulamadır. Bu uygulama daha genç görünmenizi ve hissetmenizi sağlar.  Bu uygulamada, cilt katmanlarına kontrollü enerji gönderilir ve kişiselleştirilmiş fraksiyonel enerji ile kırışıklık, elastikiyet kaybı, leke, akne izleri gibi birçok farklı cilt sorunun giderilmesine olanak sağlar. Odaklı Radyofrekans uygulamasında, çeşitli derinlik, enerji yoğunluğu ve enerji seviyesini ayarlayarak yüz, dekolte, boyun hatta kol ve bacaklarda elastikiyet kaybına bağlı olarak ortaya çıkan sarkmalara iyileştirme sağlanıyor. Fractora’da radyofrekans ile cildin alt katmanlarında oluşturulan kontrollü tahribatın iyileşme sürecini hızlandırmak ve maksimum etki almak için PRP, Somon DNA, mezoterapi gibi uygulamalarla kombine edilmektedir.

 

Fraktora Seans

Seans sayısına kişinin cilt problemine göre karar verilir… Uygun görülen seans 4-6 arasındadır.  Uygulama 7-10 gün aralıklarla yapılır ve ağrısız, keyiflidir.

Etkisi hemen görülür ve kontrollü tahribat yaratılan cildin alt katmanlarında artan kolajen üretimi ile cilt günden güne gençleşir. Uygulama sonrasında ciltte kızarıklık, kabuklanma, morluk nadiren görülür ve uygulamayı yaptıran kişi hayatına ara vermek zorunda kalmaz.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer