Işık Peeling’iyle Gelen Başarı | Pervin Dinçer

Whatsapp


Işık Peeling’iyle Gelen Başarı

Işık Peeling’iyle Gelen Başarı

Her hafta size dünyanın takip ettiği güzellik ve bakım trendlerini, cilt ve vücudunuza dair sorunları ve bunların olası çözümlerini yazıyor, tavsiyelerde bulunuyor, bilgilerimi aktarıyorum. Fakat sanırım hiçbir şey gözle görülür sonuçlar kadar etkili olamaz. Bu nedenle bu hafta size hem benim için hem de güzel Senem Candan için son derece mutlu biten bir süreçten bahsetmek istiyorum.

Geçtiğimiz haftalarda katıldığım Doktorum programında, izleyiciler arasında cildiyle ilgili ciddi sorunlar yaşamış ve bu nedenle çok mutsuz olmuş genç ve güzel bir kadının cilt lekeleriyle ilgili onarımını üstlenmiştim. Bu kadın, yani Senem Candan, Türkiye eski güzellerinden biriydi ve doğum sonrası oluşan lekeleri, yanlış tedavi sonucu daha da yayılmış baş edemediği bir hale gelmişti. İlk karşılaşmamızda cildinde gördüğümüz lekelerin yaz aylarında güneşle temasında daha da koyulaştığını ve herkesin ‘yüzüne ne oldu’ diye sormasının kendisini üzdüğünü anlattı. 7 yıllık bu lekelerin geçmesi için farklı yöntemler denemiş, farklı ürünler kullanmıştı. Fakat hamilelik başlangıcından itibaren gelen lekeler artmıştı. Yüzünde, koyu kahverengi büyük lekeler, Senem’in sosyal yaşantısını büyük ölçüde etkiliyordu. Görünümünden dolayı çok mutsuz olan Senem, çaresinin bulunması için Doktorum programına başvurmuş, Doktorum ekibi de beni arayarak Senem’in probleminden bahsetti. Kendisine yardımcı olacağımı söyleyince de Senem’le buluşmamız canlı yayında gerçekleşti. Senem İzmir’den kalktı geldi ve bana güvendi. Sonuç da son derece güzel oldu. Düzenli seanslar ve yoğun bir bakımla Senem’i eskisinden de güzel cildine kavuşturduk. Size daha önce de burada yazdığım Işık Peelingi, Senem’in cilt lekeleri sorununa çözüm oldu.

İşlem hakkında daha fazlasını Işık Peeling (Cilt Canlandırma) sayfamızda keşfedin.

Sizlerle Senem’in bize geldiğinde sahip olduğu cilt yüzeyiyle Işık Peelingi ve bakım sürecimizin sonundaki cilt yüzeyine ilişkin fotoğrafları da paylaşıyorum ki farkı rahatlıkla görebilesiniz. Peki Senem’in cildi için neler yaptık? Lazerle karbon peeling dediğimiz uygulamayla cilde, kabuklanma yaratmadan birkaç seans uygulama yapıldı. Ve akabinde uyguladığımız Işık peelingiyle birlikte cildinin hassasiyetine uygun ince bir soyulmayla birlikte işlemler yapıldı. Bu süreçte onarım sürecimizin doğru işlemesi adına bazı ev ürünleri vererek cildin dengesini koruyacak bakımların yapılmasını, incelen cilt derimizin zarar görmesini engelleyen ürünlerin tatbik edilmesini sağladık. Sonuç bizim açımızdan yüz güldürücü oldu. Ve Senem de kliniğimizden çok ama çok memnun ayrıldı. Mesleki başarımı kanıtlama şansı bulduğum için de Senem’in mutlu olmasına ve özgüvenini yeniden kazanmasına vesile olabildiğim için de son derece mutlu oldum.

Ve bu vakanın üzerine tekrar tekrar belirtmek istiyorum ki işin uzmanına danışmadığınız ya da kulaktan dolma bilgilere rağbet ettiğiniz sürece cilt sorunlarınızı daha da büyütebilirsiniz. Çünkü x kişisinde iyi sonuç verebilecek bir yöntem ya da ürün, y kişisinde cilt tipi farklılığından ya da sorunun kaynağından dolayı farklı çok farklı sonuçlar doğurabilir. Senem’in yıllar içindeki denemelerle incelen ve hassaslaşan cildine uygun bir yöntem ve destekleyici ürünler kullanmamış olsaydık kötü sonuçlar elde edebilirdik.

Cildiniz en değerli parçanız ve siz onu teslim edeceğiniz elleri iyi seçmelisiniz.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer