İz ve Dikiş Olmadan Benlerinizden Kurtulabilirsiniz | Pervin Dinçer

Whatsapp


İz ve Dikiş Olmadan Benlerinizden Kurtulabilirsiniz

Herkes Cindy Crawford veya Tülin Şahin gibi kozmetik açıdan hoş görünen benlere sahip olmayabilir… Yüzünüzde veya vücudunuzda sizi kozmetik açıdan rahatsız eden benleriniz varsa, yok edilmesine yönelik lazer tedavileri uygulanabilmektedir.

Lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel Karbondioksit co2 lazerler ile gerçekleşebilmektedir. Yüzde ya da vücutta oluşmuş olan zararsız epidermal ve dermal nevuslar sadece kişiyi estetik açıdan rahatsız eden benler tek seansta dikiş, iz, acı vs olmadan anında yok edilmekte olup, kişi sosyal yaşantısına devam edebilmektedir. Çok derin köklü olan nevuslar cerrahi olarak çıkartılmalıdır.

Göz üstlerinde veya altındaki benlerde alınabilmekte hatta birçok kişinin rahatsızlık duyduğu göz altındaki yağ butoncukları da lazer ile temizlenebilmektedir. Uygulama lokal anestezi ile yapılmakta olup ağrı hissedilmemektedir. Benlerin bulunduğu alanlara lazer atışı yapılmakta ve benler yok olarak, deri rengi koyu pembe hal almaktadır. Bir adet ben veya yağ bezesinin giderilmesi saniyeler almaktadır. Benlerin alındığı alan 4 – 6 gün arasında normal hal almaktadır.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer