Kadınların Altın Çağı için Altın İğne | Pervin Dinçer

Whatsapp


Kadınların Altın Çağı için Altın İğne

Kadınların Altın Çağı için Altın İğne

Gün geçmiyor ki güzellik ve estetik dünyası yeni bir sistem müjdelemesin. Altın İğne de son zamanların en çok konuşulan kişisel bakım yöntemlerinden biri. Daha gergin ve genç bir cilt için önerebileceğimiz yöntemlerden biri olan Altın İğne, uzman eller tarafından uygulandığında yüz güldürücü sonuçlar veriyor.

Cildinizdeki kırışıklıklarınızdan bıktıysanız, sarkmalardan şikayetçiyseniz, kendinizi yaşlı ve cildinizi özelliksiz hissediyorsanız, ölü deriniz yüzünüzü soldurduysa, sivilce izleri ve vücut çatlaklarınızdan kurtulmak istiyorsanız altın iğne sizin için uygun olabilir. Peki, bu işlem nasıl yapılıyor? Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanan cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu alt tabakaya etkilerin iletilmesine yardımcı oluyor. Cildin alt tabakasına fraksiyonel radyofrekans enerjisi ve etkisi verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. İnfini cildimizi gençleştirirken aynı zamanda cilde diğer sistemlere nazaran daha az hasar veriyor ve uygulama sonrası iz ve leke riski oluşturmuyor. Yüzde uzun kızarıklık, ödem ve işlem sonrası yanık gibi etkiler yaratmıyor. İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve 15 gün arayla cildin sorununa bağlı olarak 3-4 defa uygulanması yeterli oluyor. İşlem sonrasında oluşan hafif kızarıklıklar da 4-5 saat içerisinde kayboluyor. Özellikle el üstü, dudak çevresi ve boyun kırışıklarında, istenmeyen sarkmalarda, yıpranmış cilt yüzeyinde, sivilce izleri ve vücut çatlaklarının yok edilmesinde etkili olan bu yöntem çok daha gergin, diri, genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi için Altın İğne sayfamızı ziyaret ediniz.

Yani altın iğne bir kadının rüyası olan cilde kavuşması için, altın çağını yaşamak isteyen kadınlar için birebir. Ve tabi bakımlı erkekler için de son derece ideal. Her zaman hatırlattığım gibi cildiniz sizin en değerli parçanız ve onunla ilgili herhangi bir işlem yaptırırken uzmanınızı titizlikle seçmeniz, kulaktan dolma bilgilerle, bir bilene danışmadan harekete geçmemeniz gerekiyor.
Altın çağınıza ve güzelliğinize…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer