Karbon Peelingiyle Lekelerden Kurtulmak Mümkün | Pervin Dinçer

Whatsapp


Karbon Peelingiyle Lekelerden Kurtulmak Mümkün

Karbon Peelingiyle Lekelerden Kurtulmak Mümkün

Cilt çatlakları, sivilce izleri ve sarkmalar günümüzde kadın-erkek birçok kişinin ortak problemi. Bunun için kullanılan sistemlerden biri olan karbon peeling, özellikle de ciltte sivilce izlerinde altın İğne kombinasyonuyla etkili sonuçlar veriyor.

Cilt çatlakları gebelik, ergenlik ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak ciltte oluşan izlerdir. Ve bu sorundan karbon peelingle kurtulmak mümkün. Uygulamanın adı Karbon Peeling. Spektra özelliği olan Q-Swich lazerle yapılan ‘karbon peeling’ veya tüm dünyada bilinen diğer adıyla ‘lazer toning’, Avrupalı kadınların güzellik silahı olarak görülüyor. Daha işlemin yapıldığı gün bile kısa sürede gözle görünür bir etki sağlıyor. Herhangi bir ağrı ya da sancıya neden olmayan bu yöntem sayesinde lekelerinizin yok olmaya başladığını, gözeneklerin sıkılaşıp cildinizin ışıl ışıl parladığını görebilirsiniz.

Biz kadınlara oldukça pürüzsüz bir cilt sunan bu uygulamadan gerekirse; cilde önce karbon losyon sürülüyor ve 15-20 dakika bekleniyor. Yapılan lazer atışlarıyla ısınan karbon partikülleri cilt gözeneklerine gönderiliyor. Bu etkiye birinci dereceden biyokimyasal termal etki deniliyor. Böylece cilt hücrelerinin yenilenmesi uyarılıyor. 10-15 günde yapılan karbon peelingin biz sabırsız kadınlara sunduğu güzel yanlarından biri de uygulamanın ardından herhangi bir aksama yaşamadan gündelik hayata devam edebiliyor olmanız.

Karbon peeling sayesinde özellikle de yaz aylarında cildimizde oluşabilecek güneş lekelerini oluşmadan engelleyebileceğiz. Bunun için yapmak gereken ise son derece basit. Hijyeni ve bilgisi konusunda şüphe etmediğiniz bir uzmana başvurarak karbon peelingi yaptırmanız yeterli. Kısa zamanda uygulanan ve uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı yaşanmayan bu yöntem cildin daha parlak ve ışıl ışıl olmasını sağlıyor. Karbon peelinginin ardından herhangi bir aksama yaşanmadan sosyal hayata da devam edebiliyoruz.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi için Karbon Peeling sayfamızı ziyaret ediniz.

Eğer siz de güneş lekelerinden kurtulmak istiyorsanız ya da güneş lekeleriniz oluşmadan önlemlerinizi almak istiyorsanız karbon peeling uygulaması tam size göre. Sağladığı yararlar da uygulaması da basit ve oldukça rahat. Uygulama sırasında yapmanız gereken gözlerinizi kapatmak ve müziğin akışına kendinizi bırakmak.

Gözlerinizi açtığınızda ise cildinizdeki ferahlığı, hücrelerin uyanışını hissedeceksiniz.
Güzelliğinize…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer