Kol Altı Botoks Uygulaması ile Yazın Kabusuna Son Verin | Pervin Dinçer

Whatsapp


Kol Altı Botoks Uygulaması ile Yazın Kabusuna Son Verin

Yaz geliyor… Sıcakların artmasıyla can sıkıcı bir durum olarak ortaya çıkan aşırı terleme, kişinin yaşam kalitesini de etkiliyor. Özellikle kol altı terlemesi, gerek erkek gerekse kadınlarda estetik açıdan hoş olmayan görüntülere ve kokuya neden oluyor.

Sadece kırışıklarda etkili olduğu düşünülen botoks uygulaması, aşırı terlemede de kullanılıyor. Ayak tabanı, kol altı terlemesi ve avuç içinde birçok hekim tarafından kullanılıyor. Uygulama öncesi terleyen bölgeyi belirlemek için cilde baticon tarzı ürün sürülüyor, ardından mısır nişastası kullanılıyor. Terleyen bölge mor renk olarak belirleniyor. Ardından hazırlanan botoks karışımı, ince uçlu iğnelerle kişinin uygulama yapılacak alanı lokal anestezik kremle uyuşturulduktan sonra enjekte ediliyor. Etkisi 48 saat içerisinde ortaya çıkıp 15 gün içerisinde aşırı terlemenin önüne geçiliyor. 8 ay kadar etkisi sürüyor ve kişinin isteğine bağlı olarak uygulama tekrarlanabiliyor.

Günümüzde birçok kişi bu uygulamayı tercih ediyor. Ebru Destan’ın kol altı terlemesi için botoks uygulattırdığı basında yer almıştı.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer