Lekelere Altın Frekans ile Elveda | Pervin Dinçer

Whatsapp


Lekelere Altın Frekans ile Elveda

Lekelere Altın Frekans ile Elveda

Cilt güzelliği hepimiz için önemli. Özellikle aynaya her baktığımızda yüzümüzde en ufak bir akne lekesi bile bizi huzursuz etmeye yetiyor.

Düzensiz ve sağlıksız beslenme, yetersiz su tüketimi, spor yapmamak ve cildin temizliğiyle bakımını yaptırmamak gibi sebeplerden ötürü cildimiz yeterince ölü hücrelerden arınmayabilir.

Oluşan akne lekeleri de kolay kolay geçmeyebilir. Akne lekelerinden kurtulmanın altın yolu “Altın Frekans” yaptırmak. Altın Frekans, son zamanların en çok konuşulan cilt uygulamalarından biri.

Akne lekelerinden kurtulmak için can atanlara, çatlaklarında iyileşme görmek isteyenlere müjdelenen leke giderici sistem uzman eller tarafından uygulandığında yüz güldürücü sonuçlar veriyor. Peki bu işlem nasıl yapılıyor? Gelelim ayrıntılarına. Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanan cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu alt tabakaya etkilerin iletilmesine yardımcı oluyor.

Cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. Ultra Lift’le cildimiz problemlerden kurtulurken yüzde uzun kızarıklık, ödem ve kabuklanma gibi işlem sonrası etkiler görülmüyor. İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve 2-3 hafta arayla cildin sorununa bağlı olarak 3-4 defa uygulanması yeterli oluyor. İşlem sonrasında oluşan hafif kızarıklıklar da 4-5 saat içerisinde kayboluyor. Problemsiz ciltlerde de tek seans uygulama yapılarak cildin canlanması sağlanabiliyor. Altın çağlar için altın iğneden daha makbulü ne olabilir ki! Böylece belki günlerdir belki aylardır belki de yıllardır akneleriniz canınızı sıkmaktan çıkıyor. Akne tedavisinin altın gibi bir çözümü olacağını yıllar önce söylenseydi gülüp geçebilirdik. Ama bugün gelişen ve ilerleyen sağlık sektörünün nimetlerinden biri olarak karşımıza çıkan uygulamalar hem estetiği hem de sağlığı bir arada sunuyor.

Altın Frekans uygulaması da estetik ve sağlığı bir arada taşıyan uygulamalardan biri. Ama her zaman söylediği gibi önemli olan uzman ellere başvurmak. Yanlış, eksik ya da başarısı kesinleşmemiş uygulamalar, yöntemler çözümü olmayan sonuçlara neden olabilir.
Güzelliğinize…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer