Mimikleriniz Yok Olmadan Gençleşin | Pervin Dinçer

Whatsapp


Mimikleriniz Yok Olmadan Gençleşin

Tüm Kadınlar Güzeldir

Bu ürünü ilk duyduğumda beni etkileyen tarafı mimikleri yok etmeyen bir enjeksiyon yöntemi olmasıydı Yine de klasik mezolifting uygulamalarından biri mi acaba diye düşünmekten kendimi alamadım!

İlk işim distribütor firmayla görüşmek değil, biraz internette araştırma yapmak oldu. Bu uygulama için çok geç kaldığımızı düşünmedim de değil. Etkinin hemen görülmesi, günlük hayatı etkilememesi, lokal anesteziyle uygulanması…

Daha Ne İsteyebiliriz Ki?

Dünyada yaklaşık 13 yıldır kullanılan ‘Endopeel’ yöntemi, Türkiye’de yeni yeni uygulama alanı buluyor. Yöntemin en önemli ve güzel tarafı cerrahi müdahale gerektirmeden enjeksiyon ile uygulanması ve mimikleri asla dondurmaması. İçeriğindeki karbolik asit ve yer fıstığı yağı ile gençleşme vaat eden Endopeel, doğrudan kas içine enjekte ediliyor. Kası asla paralize etmeyen bu yöntemle kişi, kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal bir şekilde kullanmaya devam edip aynı zamanda kırışıklıklarından kurtuluyor. Ayrıca uygulanan bölgede toparlama ve sıkılaşma sağlanıyor.

Uygulamanın hemen 10 dakika sonrasında da gözle görülür fark yaratılıyor. Tekniğin boyun, elmacık kemikleri, el, kaş, göz çevresi, dudak, dekolte germe, selülit tedavisi, kasık germe, popo kaldırma, sarkmış yanaklar gibi çok yaygın kullanım alanı var. Angelina Jolie, Nichole Kidman gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının da bu uygulamadan faydalandığı medyada yer almış. Bu uygulamayı yer fıstığına alerjisi olanlara, hamilelere, emziren kişilere uygulatması tavsiye edilmemektedir.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer