Reaction Radyofrekans Cilt Sıkılaştırmada Yepyeni Bir Silah | Pervin Dinçer

Whatsapp


Reaction Radyofrekans Cilt Sıkılaştırmada Yepyeni Bir Silah

Reaction Radyofrekans Cilt Sıkılaştırmada Yepyeni Bir Silah

İsrail’in yaşlanma karşıtı yeni silahı Reaction Radyofrekans, kısa sürede tüm dünyada ilgi çekti. Estetik sektörüne damga vuran bu uygulama sizi mutsuz eden sarkmalarla mücadelenizde yardımcınız oluyor.

Başta biz kadınlar olmak üzere herkesin ilerleyen yaş sorunlarından biri olan ve hatta artık genç yaşlarda ortaya çıkan sarkmalar, tarih oluyor.

Benim de ihtiyaç duyan cilt ve vücutlar için tavsiye ettiğim ve yaptığım bu uygulamadan biraz söz etmek istiyorum. Uygulama bölgeleri içinde en dikkat çekenler, göz çevresi, gıdı bölgesi ve elbette korkulu rüyamız selülitler.

İfadenizi en çok etkileyen yeriniz olan gözlerinizin şekli, ışıltısı ve canlılığı bu uygulamayla ortaya çıkarabiliyor. Yan profilden fotoğraf verirken gizlemeye çalıştığınız gıdınızdaki fazlalıklar azalınca özgüveniniz artabiliyor. Ters ışıkla açıklamaya çalıştığınız selülitlerinizin görünümündeki azalma ise sahildeki yürüyüşlerinizi uzatıp keyfinizi kat be kat artırabiliyor. Reaction Radyofrekansın şimdiye dek görülen sonuçları, pek çok ülkede ses getirdi çünkü en çok istediğimiz şey yaşlanmayı durdurmak, zamana meydan okumak. Bilinen pek çok uygulamanın aksine, hem yüze hem vücuda uygulanabilen Reaction Radyofrekans, bunu çift başlığı sayesinde yapabiliyor.

Radyofrekans hakkında daha fazlası için Radyofrekans Teknolojisi ile Medikal Uygulamalar sayfamızı ziyaret ediniz.

Son derece zahmetsiz olan bu gençleşme ve sıkılaşma yöntemini, haftada 1 veya 2 defa 20 dakika uygulamamız sizi çözüme adım adım götürüyor. Kesin sonuç alınması için ise toplamda 4-6 seans yeterli oluyor. Fakat elbette bu tür uygulamalara beslenmemizi düzene sokarak, düzenli uyuyarak ve spor yaparak destek olmamız, bol su içmemiz gerekiyor. Sımsıkı yaşlar ne de hoş olur değil mi?

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer