SaltFacial L’avantage Etkisi Artık Sizinle | Pervin Dinçer

Whatsapp


SaltFacial L’avantage Etkisi Artık Sizinle

SaltFacial L’avantage™ Pervin Dinçer ile artık Türkiye’de.

Salt Facial doğal deniz tuzunun ciltteki canlandırıcı, yenileyici etkisi…

Salt Facial, saf doğal deniz tuzunun gücünü makrodermabrazyon, kavitasyon ultrason ve güçlü LED ışık terapisi ile bakımda birleştiren cildi yenileyip, canlandıran üç aşamalı komplike bir uygulamadır.   İlk kez SaltFacial’da bir arada kullanılan bu üç aşamalı cilt yenileme ve canlandırma bakımı Türkiye’de ilk Pervin Dinçer tarafından uygulanmaya başladı.

Cildimizin zamanla ihtiyaçları değişmekte, genetik faktörler, çevresel etkiler, yaş almanın cildimizde yarattığı olumsuzluklar “cildim için ne yapmalıyım?” sorularını beraberinde getiriyor. Evde yapılan günlük bakım, profesyonel olarak uygulatılan cilt bakımlarının yanı sıra herkes kendi için alternatif ve de daha etkili, kalıcı çözümler arıyor.

Türkiye’de ilk kez Pervin Dinçer tarafından kullanılan SaltFacial L’avantage™ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı, üç aşamalı olarak deniz tuzlarının doğal etkisiyle sağlıyor.

Cilt lekeleri, elastikiyet kaybı, akne izleri, ince çizgilerde ve kırışıklarda, hiperpigmentasyon etkin sonuç alınan SaltFacial nasıl çalışıyor?

Tüm cilt tiplerinde uygulanabilen Salt Facial’ın ilk aşamasında özel tasarlanmış başlığı ile maksimum etki sağlayacak acısız, ağrısız doğal deniz tuzları ile uygulanan makrodermabrazyonla cilt ölü hücrelerden arındırılır, temizlenir ve ikinci aşamada kavitasyon ultrasonla uygulanacak olan cildin ihtiyacı olan serumlara hazırlanır. Bu aşamada cilt soymada kullanılan doğal deniz tuzları ve mineralleri ikinci aşamada kullanılacak serumların daha alt katmanlara ulaşarak daha etkin almasını sağlıyor. Burada hem deniz tuzlarının doğal bir cilt soyma yapılırken hem de serumların cilde maksimum etki sağlaması için bir iletken olarak kullanılıyor.

İkinci aşama olan kavistasyon ultrasonla (özel L’avantage 3 MHz ultrason modül ile ) cildin yenilenmek ve canlanmak için ihtiyacı olan antioksidanlar, peptidler (büyüme hormonu) ve cildin nemini kazanmasını sağlayacak hyaluronik asit cilde tatbik edilir. Cilt kullanılan ürünlerle canlanıp, yenilenir, nemlenir. Ultrasonun etkisiyle kolajen üretimi de desteklenir.

Üçüncü aşamada güçlü LED ışık terapisiyle cilt sakinleştirir, oluşan kızarıklıklar yatıştırılır. LED ışık terapisi aknelerin kurutulmasında ve iltihabın azaltılmasında da yardımcı olur.

Seans

İlk seanstan sonrasında ciltte gözle görülür değişim görülür.  Seans sayısı cilt sorununa göre değişkenlik gösterebilir.  Ortalama 3-4 seans 7-14 gün aralıklarla uygulama önerilir.

SaltFacial L’avantage™ özel bir programla hamilelik ve büyüme çağında oluşan cilt çatlaklarının ve el üzerindeki yaşlılık lekelerinin iyileştirilmesinde etkin sonuç alınabilen bir uygulamadır.

Neden SaltFacial L’avantage™?

  • İlk seanstan sonra gözle görülür sonuç.
  • Her cilt tipine uygulanabilir.
  • Yan etkisiz, acısız, ağrısız.
  • Düzenlenmiş cilt tonu, rengi, daha sağlıklı bir cilt.
  • Doğal Deniz tuzu, zararlı kimyasallar içermez
Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer