Whatsapp


Saten Vücut Germe ile Sırt Sıkılaştırma

Saten Vücut Germe

Sırt ve kanatların yağlanması ve özellikle otururken kolları sıkıştırınca ortaya çıkan görünümü iyileştirmek için Exilis Elite Saten Vücut Germe danışanlarımıza önerdiğimiz çözüm alternatifidir.  Diyetle ortadan kalkmayan bu inatçı bölgesel yağlar, belli bir yaşın üzerindeki danışanlarımızda daha çok karşımıza çıkıyor. Kıyafet seçimini bile etkileyen, özellikle kadınları bol kıyafetler seçmeye yönelten bu görünümden Exilis Elite Saten Vücut Germe’nin özel vücut başlığı ile güvenli, acısız-ağrısız “hoşça kal” diyebilir, gönlünüzce giyinebilmek için bir adım atabilirsiniz.

Özel başlığı ile Exilis Elite Saten Vücut Germe Nasıl Çalışır?

Sistemin en önemli özelliği 2 farklı teknolojiyi bir arada ve güçlü bir şekilde sunmasıdır. Ultrasonun mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisi aynı anda ve birlikte bağ dokusuna gönderilir. Bağ dokusu derinden yüzeye kadar ısınır ve kolajen üretimi tetiklenir.  Bunun yanı sıra cildin esnekliğini sağlayan elastin lifleri de sıkılaştırılır. İşlem sırasında cilt yüzeyindeki ısıyı sabit bir aralıkta tutabilmek için (39,5 – 42,5 ºC) başlığın üzerinde bir termometre sürekli ölçüm yapar. İstenilen sıcaklık değerlerinin dışına çıkılmaması için ultrason ve radyofrekans enerji çıkışı kontrol ünitesi bulunmaktadır. Başlıkta bulunan bir soğutucu da cilde temas ederek cilt yüzeyinin soğutulmasını ve yapısının korunmasını sağlar.

Exilis Elite Saten Vücut germe FDA onaylıdır. Uygulama sırasında bir sıcaklık hissi oluşur. Ancak ısı kontrol sistemi ve özel soğutucu özelliği ile ısının rahatsız etmesini, ağrı-acı vermesini en aza indirger.

Saten Vücut Germe Seansları

Seans sayısı vücudun derisinin durumuna göre 4-6 arasında değişir. Seans aralıkları ise 7-14 gündür.