Whatsapp


Scizer Sonic Yaz Öncesi İncelmek İsteyenler İçin Yeni Bir Alternatif

Daha önceleri de siz sevgili takipçilerime bölgesel incelme, zayıflama konularında yazılar yazdım. Hatta kişisel internet sitemde bu konular hakkında farklı yazılarımı da bulabilirsiniz. Ancak bu hafta size özellikle Scizer Sonic’ten bahsetmek istiyorum. Çünkü Scizer Sonic 2,5 cm ve üzeri bölgesel yağlanmalarda uygulanan bir cihaz ve kliniğimizdeki deneme sürecini tamamladı. Artık danışanlarımıza gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

Kış göz açıp kapayınca geçti gitti… Allah bize baharı görmeyi nasip etti. Artık yaz kapıda. Vitrinler, mağazalar cıvıl cıvıl, tiril tiril elbiselerle doldu, her biri “hadi artık yaz gelsin” dedirtiyor adeta… Yaza geri sayım başlamışken siz kendiniz için neler yapıyorsunuz. Fit görünümün sırrı sağlıklı beslenmek ve düzenli egzersizden geçiyor, ama bunların da eğer yapabiliyorsanız kişiye özel olması en sağlıklı ve en etkili olanı.  Metabolizmanıza uygun, yaşam tarzınıza uygun olanı en makulü… Peki biz ne yapıyoruz? Kliniklerimde ekibimle birlikte yaptığınız diyet ve egzersize ilave olarak kişinin ihtiyacına göre bir protokol hazırlıyoruz. İşte şimdi bu protokollerin içine Scizer Sonic de eklendi.

15-20 dakika süren seanslarıyla zaman tasarrufu edeceğiniz, etkin sonuçlarıyla sizi mutlu edecek ve yan etkileri minimize edildiği için günlük hayatınızı askıya almanıza gerektirmeyen bir zayıflama ve incelme sağlayan Scizer Sonic, egzersiz ve sağlıklı beslenme ile vedalaşmadığınız yağlarınız için alternatif bir uygulama.

 

Karın, sırt, bel çevresi, iç bacak, kalça, love handle ve basenler bölgesel yağlanmalar kadın ve erkeklerin ortak derdi.  Scizer Sonic bu yaz öncesi bölgesel yağlanmalarınızdan kurtulmanız için kliniklerimde…

 

SCIZER SONIC NASIL ÇALIŞIR?

Scizer Sonic HIFU (High Intensity Focal Ultrasound / Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) ile geliştirilmiş bölgesel incelme, sıkılaşma, beden küçültme ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. Yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrason teknolojisi ile çalışan Scizer Sonic, direkt olarak yağ hücrelerine etki eder ve yağ hücrelerini yüksek ısı yardımıyla patlatır ve anında parçalar. Scizer Sonic, uygulama alanında ısı etkisi yaratırken aynı zamanda da cilt yüzeyini soğutup ısı artışını engelleyerek cildi korur. Bu aynı zamanda uygulamanın acısız ve ağrısız olmasını da sağlayan bir özelliktir. Cilt altındaki yağ hücrelerini seçip hedefleyebilme özelliğine sahip Scizer Sonic, bu sayede diğer dokulara zarar vermez.  Scizer Sonic özellikle bel bölgesinde ve yanlardaki yağlanmalarda kullanılan bir cihazdır.

Scizer Sonic, karın, kol, basen, kalça, sırt simit bölgesi – bel çevresi, diz, iç bacak gibi 2,5 cm yağ kalınlığına sahip her bölgede güvenle uygulanabilir. Uygulamanın ardından parçalanan yağ hücreleri 72 saat içerisinde üriner sistem yardımıyla vücuttan atılır. Ancak uygulama sonrasında parçalanan yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılması için bol su tüketilmesi gerekmektedir. Uygulama sonuçları 10 gün itibariyle net görünmeye başlar ve etkin sonuçları 3 ay içerisinde görülür. Scizer Sonic, 3 seans olarak uygulanır. Uygulama sonrasında görülebilecek şişlik ve kızarıklıklar 1-2 gün içerisinde geçer.