Whatsapp


Scizer Sonic

Scizer Sonic, yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrasonla bölgesel incelme ve sıkılaşma

Tüm incelme ve sıkılaşma cihazları aslında aynı spesifik sorun yani bölgesel yağlanmaların giderilmesi için çalışır. Egzersiz ve diyetin çözüm olmadığı, bir takım farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkan bölgesel yağlanmalar en çok kadınların sorunu olsa da günümüzde erkekler de bölgesel fazlalıkları için cihazla incelme ve sıkılaşmayı tercih edebiliyorlar. Karın, sırt, bel çevresi, iç bacak, kalça, love handle ve basenler en çok yağlanmanın olduğu bölgeler. Hepimiz özellikle jean giydiğimizde üzerinden taşan yağlardan nefret ederiz. Scizer Sonic, yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrasonla bölgesel yağlara savaş açan bir cihazlı uygulama.

 

Scizer Sonic nasıl çalışır?

Scizer Sonic HIFU (High Intensity Focal Ultrasound / Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) ile geliştirilmiş bölgesel incelme, sıkılaşma, beden küçültme ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. Yüksek yoğunlukla odaklanmış focus ultrason teknolojisi ile çalışan Scizer Sonic, direkt olarak yağ hücrelerine etki eder ve yağ hücrelerini yüksek ısı yardımıyla patlatır ve anında parçalar. Scizer Sonic, uygulama alanında ısı etkisi yaratırken aynı zamanda da cilt yüzeyini soğutup ısı artışını engelleyerek cildi korur. Bu aynı zamanda uygulamanın acısız ve ağrısız olmasını da sağlayan bir özelliktir. Cilt altındaki yağ hücrelerini seçip hedefleyebilme özelliğine sahip Scizer Sonic, bu sayede diğer dokulara zarar vermez.  Scizer Sonic özellikle bel bölgesinde ve yanlardaki yağlanmalarda kullanılan bir cihazdır.

 

Scizer Sonic, karın, kol, basen, kalça, sırt simit bölgesi – bel çevresi, diz, iç bacak gibi 2,5 cm yağ kalınlığına sahip her bölgede güvenle uygulanabilir. Uygulamanın ardından parçalanan yağ hücreleri 72 saat içerisinde üriner sistem yardımıyla vücuttan atılır. Ancak uygulama sonrasında parçalanan yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılması için bol su tüketilmesi gerekmektedir. Uygulama sonuçları 10 gün itibariyle net görünmeye başlar ve etkin sonuçları 3 ay içerisinde görülür.