Soprano Ice Ailesi ile Tanışın | Pervin Dinçer

Whatsapp


Soprano Ice Ailesi ile Tanışın

Soprano Ice Platinum

 
Soprano Ice, Soprano Ice Platinum, Soprano Titanium, Soprano Ice ailesine mensup epilasyon cihazları. Peki hangisi daha etkili, aralarındaki farklar neler?

Öncelikle dört mevsim uygulanabilen ağrısız epilasyon sistemleri Soprano Ice serisinin mucidi Buz Lazer markası çatısı altında bulunan üç cihazı sıralayarak başlayalım:

 • Soprano Ice
 • Soprano Ice Platinum
 • Soprano Titanium

 
Buz lazer cihazları olarak bilinen bu sistemler, buz lazer markasının 2005 yılında ilk olarak Soprano Ice Buz Lazer markasıyla ortaya çıktıktan sonra geliştirdikleri, orijinal buz lazer cihazlarıdır. Her biri alanında ileri teknolojiye sahip soprano serisi, lazer epilasyonda rakipsiz cihazlardır diyebiliriz. Ödüllü Soprano Ice cihazları aynı zamanda FDA onaylıdır ve dermatolojik olarak test edilmiş, cilt dostu uygulamalardır.

Tıp alanında ve estetik uygulamalarda yıllardır, güvenle kullanılan lazer cihazlarının, İlerleyen teknoloji sayesinde kullanım alanları giderek genişlerken yan etkileri ya da uygulama sırasında oluşan ağrı aynı ölçüde azalmıştır.

Soprano serisi bu anlamda harika bir örnek olarak gösterilebilir. İleri teknolojik yapısı ile buz başlığın uygulama konforunu birleştiren Soprano Ice ailesi, lazer epilasyonda çıtayı her geçen gün daha da yukarıya taşımaktadır.

Soprano Ice 

Soprano Ice ailesinin ilk ferdi, Buz Lazer olarak isim yapan Soprano Ice cihazı, 810 nm dalga boyuna sahip Diode lazerle çalışır.

Lazer epilasyonda en etkili sistemlerin başında gelir. Yılın her dönemi lazer epilasyon yapma imkanı sağlayan ilk cihazdır. Hemen hemen tüm cilt tipleri ve kıl türleri üzerinde etkili olmasının yanı sıra acısız epilasyon rüyasını ilk gerçekleştiren epilasyon cihazı Soprano Ice cihazıdır diyebiliriz.

a) Soprano Ice Özellikleri

Soprano Ice ailesinin en önemli teknik özelliği, Diode lazerin etkin gücü ile Alma Lasers tarafından yaratılan ütüleme epilasyon tekniğininin bir araya getirmiş olmasıdır.

 • Soprano Ice ütüleme lazer tekniği sayesinde son derece etkili sonuçlar elde ettiğimiz, sonuç odaklı bir lazer epilasyon sistemidir.
 • FDA onaylıdır.  herhangi bir yan etkisi bulunmaz.
 • Ağrısız acısız lazer epilasyon uygulamasıdır.
 • Yaz kış kullanılabilir.
 • Tüm cilt tipleri ve kıl türleri üzerinde etkilidir.
 • Yüz ve tüm vücutta kullanılabilir.
 • Diğer lazer epilasyon seanslarına göre Soprano Ice lazer epilasyon seansları daha kısa sürer.

b) Soprano Ice Yüz Epilasyonu

Soprano Ice ile son derece konforlu bir yüz bölgesi epilasyonu protokolü deneyimlemek mümkün. El probu sayesinde dudak üstü, çene, kulak kenarı ve burun içindeki istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz hem de hiç acı duymadan.

c) Soprano Ice Tüm Vücut Epilasyon 

Hızlı ve etkili seansları sebebiyle özellikle tüm vücut uygulamalarında Soprano Ice harika bir seçimdir. Ütüleme lazer ve buz başlık sayesinde hızlı, etkili ve konforlu bir lazer epilasyon süreci tecrübe edeceğini söyleyebiliriz.

Uygulamalar hakkında daha fazlası için Buz Lazer sayfamızı ziyaret ediniz.

Soprano Ice Platinum 

Soprano Ice Platinum, Soprano Ice buz lazer teknolojisinin ileri versiyonudur ve buz lazer uygulamasını bambaşka bir boyuta taşır. Soprano Platinum, Soprano Ice teknolojisinin tüm avantajlarına sahip olmasının yanı sıra 3 dalga boyunda çalışan ilk lazer sistemidir.

a) Soprano Ice Platinum Özellikleri 

 • Üç farklı lazer dalga boyu sayesinde Soprano Ice Platinum her kıl yapısına uygun lazer epilasyon sistemidir.
 • 755 nm Alexandrite lazer ile açık ten üzerine koyu renkli kıllarda etkin olur.
 • 810 nm Diode lazer, orta koyulukta ten rengine sahip kişiler için uygundur.
 • 1064 nm Nd:YAG lazer sayesinde bronz ve çok koyu tenler üzerinde etkilidir ve derin yerleşimli kıl köklerini yok edebilir.
 • Buz Lazer Platinum Başlığı son derece konforlu bir epilasyon seansı geçirmenizi sağlar.
 • Soprano Ice Platınum hızlı bir epilasyon uygulamasıdır.

b) Soprano Ice Platinum ile Yüz Epilasyonu 

Soprano Ice Platinum yüz epilasyonu için kullanılabilecek en ileri epilasyon sistemidir ve son derece memnun kalınan sonuçlar elde etmemizi sağlar. Yüz epilasyonu için en uygun dalga boyu Diode ve Nd:YAG lazerdir. Soprano Ice Platinum bu iki dalga boyunu aynı başlık uzerinde çalıştırır. Ütüleme lazerin kademeli etkisi ve buz başlığın -3 derece kadar soğutması sayesinde acısız ve etkili yüz epilasyonu için Soprano Ice Platinum en başarılı lazer epilasyon cihazıdır diyebiliriz.

c) Soprano Ice Platinum Tüm Vücut Epilasyon

Soprano Ice Platinum tüm cilt tipleri ve kıl türleri üzerinde etkili olan üstelik ağrısız, hızlı ve konforlu bir lazer epilasyon deneyimi sağlayan tek kelime ile en gelişmiş lazer uygulamasıdır.

Tüm vücut lazer epilasyon seanslarında en büyük sıkıntı uygulama bölgesi arttıkça, seansın uzaması ve doğal olarak düşük ağrılar bile olsa epilasyon seansının yorucu olmasıydı. Soprano Ice Platinum sayesinde seans süresi önemli ölçüde kısalmaktadır. Hem kadınlarda hem erkeklerde tüm vücut lazer epilasyon için en çok tercih edilen cihaz Soprano Ice Platinum’dur diyebiliriz.

Epilasyon hakkında sorularınızın cevaplarını Lazer Epilasyon sayfamızda bulabilirsiniz.

Soprano Ice Titanium 

Soprano Titanium da tıpkı Soprano Platinum gibi 3 farklı dalga boyunda lazerin tek cihazda toplandığı ileri teknolojik lazer epilasyon sistemidir.

Buz lazer markasının ürettiği Soprano serisinin en genç üyesi olan Soprano Titanium son derece etkili, yaz kış güvenle uygulanabilen, bronz tenler ve çok açık tüyler üzerinden etkili lazer cihazıdır.

a) Soprano Titanium Özellikleri

Soprano Titanium, Soprano Ice Platinum’un tüm avantajlarını aynen korumasına ek olarak farklı özellikler taşır.

 • Ice plus gelişmiş soğutma başlığı sayesinde daha konforludur.
 • Safir uçlu buz başlık kıl köklerindeki tahribatı minimize eder, uygulama sonrası hassasiyet oluşmaz.
 • 4 cm ‘lik uygulama başlığı sayesinde çok daha hızlıdır.

b) Soprano Titanium Yüz Epilasyonu 

Soprano ailesinin en gelişmiş versiyonu Soprano Titanium ile yüz bölgesine epilasyon yapmak, istenmeyen tüylere veda etmek çok kolay ve konforlu. Özellikle yazın uygulama imkanı veriyor olması nedeniyle yüz epilasyonunda Soprano Ice ailesi favori epilasyon cihazlarıdır.

c) Soprano Titanium ile Tüm Vücut Epilasyon

Soprano Titanium buz lazer; ütüleme epilasyon, 3 farklı dalga boyu lazer ve ıce plus gelişmiş soğutucu başlık sayesinde vücudun tüm bölgelerinde dört mevsim kullanılan, en etkili lazer epilasyon sistemlerinden biridir.

Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum Farkı 

Soprano ıce mı platinum mu? Buz Lazer, lazer epilasyonda kısa sürede çok hızlı ilerlemelere imza atan bir markadır ve iki cihaz da aynı markaya ait son derece etkili sistemlerdir.

Soprano Ice ile Soprano Ice Platinum arasındaki en büyük fark, platinum ıce 3 dalga boyuna sahiptir, soprano ice ise Diode lazer ile ütüleme lazer sistemlerinin bir araya olduğu bir epilasyon cihazıdır.

Her ikisi de ağrısız epilasyon özelliği ile epilasyon uygulamalarına başka bir standart getirmiştir diyebiliriz.

Kliniğimizde Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum Kullanılmaktadır

Pervin Dinçer Beauty Consultancy, Soprano Ice İstanbul klinikleri arasında yer alır. Kliniğimizde Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum kullanılmaktadır.

Soprano Ice Fiyatları 

Lazer epilasyonda uygulama fiyatları seans başı ve epilasyon paket fiyatları şeklinde oluşturulabilir. Soprano Ice Platinum fiyatları ile Soprano Ice fiyatları farklıdır. Kampanya dönemlerinde Soprano Ice epilasyon fiyatları belli indirimler ve avantajlı paketlerle satın alınabilir.

Detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen bizimle iletişime geçebilir, yazılarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer