Whatsapp


Tri M Cilt Canlandırma

Tri M Cilt Canlandırma

Modern toplum hayatında kişiler artık cilt bakımları için etkili, yan etkisi olmayan ve ağrısız çözümler arayışındadırlar. Tamda bu noktada etkinliği defalarca ispatlanmış akupunktur tedavilerinde kullanılan iğneler insanlar için umut olmuştur.

Ciltte kontrollü bir biçimde tahribat yaratma prensibine dayanılarak üretileHiç şüphe yok ki bu tarz cilt problemlerinde ‘Mezoterapi’ denilen cilt yüzeyinde ilaç enjekte etme sistemi uzmanlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Dermapen sistemi tüm cilt tedavisi ilaçları,vitaminleri ve prp ile kombine
olarak kullanılabilmektedir. Kullanılan ilaç,vitamin ve kendi kanımızdan elde edilerek uygulanan prp işlemin de de tamamının cilt tarafından emilmesini sağlayan Dermapen sistemi bu özelliği sayesinde kullanılan bütün solüsyonların etkinliğini maksimuma çıkarır.

Akupunktur iğneleri kullanılarak gelişltirilen Dermapen tedavi sistemi artık Türkiye’de de kullanılmakta.Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri,gözenekler cilt yenileme, güneş lekelenmeleri,göz çevresi problemleri de dâhil olmak üzere birçok cilt probleminde kullanabileceğimiz bir sistemdir.Herhangi bir yan etki riski olmayan bu uygulama çok kısa süre içinde sonuçlarını göstermektedir.

Dermapen de bulunan kılcal küçük iğneler yukarı aşağı hareket ederek cildin 1 cm karelik alanında 1000 mikro delik açar.Bunun la birlikte cilt problemine göre kullanılan ürünler hızla dermapen ile birlikte açılan kanallar dan emilmesi sağlanır.Açılan mikro kanalların derinliğide ayarlanabilir olduğu için yan etki riski yoktur.Kişinin sosyal hayatını etkilemez.

Cilt kolajen üretimin de artış bununla birlikte ciltte parlaklık sıkılaşma ilk belirtilerdir…Genellikle kanamasızdır.

Farklı cilt problemleri farklı tedavi protokolleri gerektirebilir.Cilt problerine göre 2 ile 6 Dermapen seansı ile istenilen sonuçlar gözlenebilmektedir… 6 ayda bir tekrarlanan Dermapen seansları kırışıklık tedavisinde daha kalıcı sonuçlar elde etmemizi sağlayabilir.