Vücut Bakımı | Pervin Dinçer

Whatsapp


Vücut Bakımı

Vücut Bakımı

Daha sıkı ve ince, yenilenmiş bir bedene sahip olmak için ilkbaharı beklemeyin

Havalar soğuyup, kış mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bu günlerde, vücudumuz gerekli enerjiyi elde edebilmek için karbonhidratlı gıdalara yönelir. Eğer kış mevsiminde kendimizi, beslenme düzenimizi ve günlük aktivitelerimizi iyi yönetemezsek yazdan kalan fazlalıklarınız var ve kilolardan kurtulmak için harekete geçmez “nasıl olsa bahara var, bir Mart’ı göreyim çaresine bakarız” diye düşünürseniz bu, bir dahaki yaza istediğiniz görünümde giremeyeceğinizin işaretidir.

Genelde belirli bölgelerde toplanan kilolar, selülitler, kadınları kışın değil, yaza doğru rahatsız etmeye başlar. Ne zaman ki mayo, bikini sezonu yaklaşır, herkes nasıl en kısa sürede forma girer, bölgesel yağlarımdan kurtulurum, selülitlerim nasıl gider diye diye kendine en uygun, en kısa sürede sonuç veren uygulamaları araştırmaya başlar. Oysa son dakikada stres yaşamak yerine, kış tam da selülit, bölgesel yağlanma sorunu yaşayanların rahat rahat hem de stres, sıkıntı yaşamadan zaman kısıtı olmadan kendilerine uygun protokollerle selülit ve bölgesel yağlarından kurtulabilecekleri, vücut derisi sarkmalarını iyileştirebilecekleri bir mevsim.

Mucizeleri beklemek yerine vakit varken sorunlarınızı çözmek için yola çıkmaya ne dersiniz?

Size uzun uzun selülit nedir, bölgesel yağlanma, vücut derisi sarkması nedir diye yazarak zaten artık hepimizin bildiği özellikle kadınları mutsuz eden birçok farklı sebepten dolayı oluşan bu sorunları anlatmayacağım, ancak iyi yönetilen bir beslenme düzeni, günlük aktivite ve teknolojinin bize sunduğu imkanlarla üstesinden gelinmeyecek sorun olmadığını söyleyebilirim. Yeterki isteyelim!

Selülit ve bölgesel yağlanma için etkin ne önerirsiniz diye gelen sorulara etkin sonuç aldığımız Smooth Shape, Akustik Şok Dalga Terapisi, Soğuk Lipoliz önerebilirim. Spesifik sorunlara önerdiğimiz cihazlı uygulamalar kimi zaman tek başına, kimi zaman da kişinin durumuna göre bir arada belirli periyodlarla uygulanabilir. Tüm bahsettiğim uygulamalarla ilgili ayrıntılı bilgiler kişisel bloğumda yer almakta.

Bölgesel yağlanma ve selülitin yanı sıra kış mevsimi özellikle iç bacak, diz kapağı üzerinde, kollarda meydana gelen sarkmaların da iyileştirilebileceği bir zaman.  Özellikle yaş almak, genetik, fizyolojik nedenler, hızlı kilo alıp vermek vücut derisinde sarkmalara neden oluyor. Exilis Elite ve Body FX, vücut derisi sarkmalarında etkin sonuç aldığımız uygulamalar.

Son olarak eklemek isterim ki bu bahsettiğim sorunlar günümüzde sadece kadınlar kadar olmasa da erkeklerin de sorunu.  Siz, siz olun bu kışı, yaz için yatırım yaparak geçirin.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer