Yazın Formda Kalmanın Yeni Trendleri | Pervin Dinçer

Whatsapp


Yazın Formda Kalmanın Yeni Trendleri

Güneşin yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladığı şu günlerde herkesi yaza hazırlanma telaşı aldı. Özellikle son yıllarda sayısı hızla artan popüler beach’lerde güneşlenmek ve akşam üstü partileri moda olunca kadın, erkek daha bakımlı ve hoş görünmek istiyor. Ben de sizlere bu haftaki yazımda yaza nasıl daha fit ve bakımlı girebileceğimize dair bazı önerilerde bulunacağım.

Özellikle yaz geldiğinde kadın ve erkelerin en büyük dertleri vücudundaki tüyler oluyor; ağda, jilet gibi uygulamalarla uğraşmak yerine lazer epilasyon uygulatabilirsiniz.

Gelelim bayanların en büyük sıkıntısı selülitlere.. Velasmooth, radyofrekans gibi uygulamalar yapılabileceği gibi çok vakit gerektirmeyen 4 hafta uygulanan akustik şok dalga tedavisi ile de selülitli görüntünüzden kısa sürede kurtularak sıkı daha ince görünebilirsiniz.,

Hem kadın hem de erkeklerin dert ettiği göbek ve bel bölgesindeki yağlanma içinse tüm dünyada bu yılın zayıflama trendi olan az seans sayısı ile mükemmel sonuçları olan günlük hayatı etkilemeden öğle arasında bile uygulanabilecek dondurarak zayıflama(soğuk lipoliz) veya lipo lazer uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Gelelim saç ve cildimize; mevsim değişikliklerinde saçlarımız dökülmeye başlar, yaz öncesi saç dökülmesini durdurmak daha gür daha parlak saçlara sahip olmak için 10 günde bir saç diplerine uygulanan mezoterapi çok uygun bir tedavi.

Cildimiz içinse lazer ve peeling uygulamaları için biraz geç kalmış olabilirsiniz çünkü bu uygulamalar sonrası cildimizi güneşten korumalıyız. Ancak bu sene oldukça fazla uygulanan günlük hayatınızı etkilemeyen dermateraphy için geç kalmış sayılmazsınız. Dermateraphy üzerinde 192 adet saç teli inceliğinde iğnenin bulunduğu bir aletle cildin lokal anestezi sonrası hızlı bir şekilde micro kanallar açılarak ve vitamin uygulaması yapılarak cildin kendi kendini yanilemesi işlemidir. Akne izlerinde, lekelerde, cildinde sıkılaşma ve canlılık isteyen kişiler için harika bir yöntem.

Estetik, güzellik denilince anlatılacak bir çok uygulama, yöntem ve öneri var sizleri bu konularda her hafta bilgilendireceğim; merak ettiklerinizi siz de bana sorabilirsiniz..

Şimdilik sevgiyle kalın…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer