Whatsapp


Buz Lazer

Buz Lazer

Lazer epilasyon tüylerinden kurtulmak isteyenlerin hayatını kolaylaştıran, kimileri için büyük sorun haline gelen “kıllar” için devrim niteliğinde bir buluştur. Şimdi Soprano Ice ile lazer epilasyonda, buz lazer devri başladı. Acısız, ağrısız, konforlu lazer devri…

Neden Buz Lazer?

Buz tutan başlığı ile BuzLazer™ özellikle acı eşiği düşük, lazer epilasyon yaptırmaktan korkanlar için önerebileceğimiz acı, ağrı olmadan, konforlu lazer epilasyon alternatifidir. Bunun yanı sıra tüm cilt tiplerinde ve tonunda etkin sonuç alınmaktadır. Özellikle Koyu cilt tonuna sahip olanlar BuzLazer™ ile tüylerine veda edebilirler. Soprano Ice ile yazın lazer epilasyon yapılmaz kuralı da tarih oluyor, artık yazın bronzlaşmış cilde de rahatlıkla BuzLazer™ uygulanabiliyor.  Vücut uygulamalarının yanı sıra ergonomik başlığı nedeniyle yüz uygulamalarında da kullanılmaktadır. Erkekleri rahatsız eden kaş üstü ve kulak içi kılları için de kullanıma uygundur.

Nasıl çalışır?

BuzLazer™ Soprano Ice istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücutta gezdirilen başlığın uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması prensibiyle çalışır ve uygulama yapılırken de etkinliğinden hiçbir şey kaybetmez. Buz başlıklı olmasından dolayı lazer epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ve cilt buz başlıkla soğutulduğu için acı hissi en aza indirgenmiştir.

Soprano Ice, 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon daha önce ütüleme epilasyon teknolojisi ile acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine BuzLazer™ teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından geliştirilmişti.

Şimdi ise Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyona bambaşka bir boyut getirildi. Soprano ICE lazer cihazlarının ütüleme prensibiyle çalışan başlık uçları diğer cihazların başlıklarına göre çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden seans süreleri daha kısa. Ütüleme prensibiyle çalışan Soprano Ice ile yapılan lazer epilasyondan sonra kontrol seansına gerek yoktur.

Sadece 35 dakikada acısız, ağrısız komple vücut epilasyon üstelik keyifle…

Seans sayısı

Yapılan araştırmalar sonucunda görülüyor ki altı hafta aralıkla yapılacak altı seans ile kıllar üzerinde azami sonuç alınmaktadır.