Hakkımızda | Pervin Dinçer Beauty Consultancy

Whatsapp


Hakkımızda

Güzellik ve medikal estetik alanında ilklere imza atan Pervin Dinçer yönetimindeki Pervin Dinçer Beauty Consultancy, 2005 yılından beri Türkiye’de doğallığın, güzelliğin ve genç kalmanın güvenilir markalarından biri. İlk kliniğimiz Pervin Dinçer Bakırköy’de 15 yılı aşkın bir süredir yurtiçi ve yurtdışından gelen danışanlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. 

Design Your Beauty mottosuyla Pervin Dinçer Beauty Consultancy olarak Nişantaşı ve Bakırköy’deki iki kliniğimizde, yaklaşık 40 kişiden oluşan doktor ve uzman estetisyen kadromuzla kişiye özel güzellik danışmanlığı ve medikal estetik uygulamaları sağlamaktayız. 

Medikal estetik teknolojisini, güncel uygulama ve yöntemleri yakından takip etmek, Pervin Dinçer Beauty Consultancy olarak meslek anlayışımızın temel prensipleri içinde ilk sıralarda yer alır. Dünya ile aynı ritimde, Türkiye’de birçok cihazın ve yöntemin kullanılmasında öncü pozisyonda oluşumuzu, bu prensibimize borçluyuz.   

Pervin Dinçer Kimdir?

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra hayallerini gerçekleştirmek ve güzellik uzmanı olmaya karar verir ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren sertifika programlarına katılır. Türkiye’deki eğitimini tamamladıktan sonra, dünyada zerafetin ve güzelliğin şehrine, Paris’e gider. Pure Skin Institutede Beauty Therapy eğitimi alır ve yurda döner. 

Mesleğe başladığı ilk günden itibaren estetik sektöründeki gelişmeleri, yenilikleri ulusal ve uluslararası arena da dahil olmak üzere yakından takip eder. Bu sayede edindiği donanımla Pervin Dinçer markasını güçlendirirken, medikal estetik alanında ülkemizin sektörel  gelişimine katkı sağlamak gibi bir misyon yüklenir. 

Birçok cihaz ve uygulamayı ilk kullanan güzellik uzmanı olarak, Türkiye’de medikal estetik sektörünün gelişimine öncülük etmiştir. Edindiği bilgiyi, katıldığı televizyon programlarında ve yazdığı gazete köşelerinde paylaşan Dinçer, hem danışanlarının hem de meslek arkadaşlarının bilgilenmesine katkıda bulunmaktan her zaman bilhassa keyif duyar. 

Birçok ulusal ve uluslararası kongre ve toplantılara katılmış, yurtiçi  ve yurtdışında medikal estetik alanında düzenlenen eğitim ve etkinliklerde ekibiyle birlikte yer almıştır. Pervin Dinçer Beauty Consultancy ekibi, gelişimin sürekliliğine ve iç eğitim önemine inanmaktadır. Bu sürekli gelişimi işlerinin öneml bir parçası olarak görmektedirler. Bu bağlamda Pervin Dinçer, sadece kendi ekibine değil sektöre girmek isteyen, yolun başındaki meslektaşlarına da danışmanlık desteği sağlamaktadır. 

Pervin Dinçer’den Klinik İşletmeciliği Danışmanlığı 

Türkiye, sağlık sisteminin gelişmişliği, başarılı hekimleri, cerrahları ve uzmanları ile dünyanın özellikle estetik cerrahisi ve medikal estetik uygulamaları konusunda güvenini kazanmış, bu alanda  itibar sahibi en başarılı adreslerinden biri. Pervin Dinçer, yirmi yıla yakın mesleki tecrübesini paylaştığı danışmanlık hizmeti ile ülke ekonomisine katkısı her geçen yıl artan kişisel bakım, estetik ve kozmetik sektöründeki ulusal başarımıza ve mesleki etik anlayışımıza katkı sağlamayı hedefliyor. 

Danışmanlık programı; klinik açmak üzere olan girişimcilere hem klinik işletmeciliği hem de güzellik danışmanlığı alanında destek veriyor. Özellikle kuruluş aşamasında cihaz seçimi, ekipman sağlama ve ekip kurma gibi konular bu danışmanlık programının içeriğini oluşturuyor. Estetik Klinik, SPA Merkezi gibi kişisel bakım ve güzellik üzerine hizmet vermeyi planlayan genç işletmelere kuruluş aşamasında ve devamında bir tür business koçluk sağlıyor. 

Basında Pervin Dinçer 

İletişime ve danışanları ile kurduğu güçlü bağa inanan Pervin Dinçer, yazılı ve görsel medyanın yakından tanıdığı, fikirlerine değer verilen bir uzman isimdir. Ana akım medya kanallarında haber bültenleri için içerik hazırlamış, çeşitli televizyon programlarında güzellik uzmanı olarak estetik değişim ve dönüşüm süreçlerini planlamış ve yönetmiştir. 

Esra Erol ile FOX TV’de iki yıl boyunca programa başvuran adayların estetik değişimlerini Pervin Dinçer Beauty Consultancy ekibi ile birlikte yürütmüşlerdir. Show TV’de yayınlanan, Emel Acar’ın sunduğu En Baştan programında, estetik değişimina danışmanlık verdikleri kadınların, klinik uygulamalar sonrasındaki mutluluğu, basında popüler bir yer edinmiştir. FOX TV’de Style By Juri, TRT1 ekranlarında yayınlanan Evlilik Okulu, Star TV’de Burcu Esmersoy ile Hafta Sonu isimli programlarda güzellik danışmanı olarak bulunmuş, gençlik ve güzellik sırlarını paylaştığı tarifler, reçeteler önermiş ve medikal estetik uygulamalarla kadınları hayallerine kavuşturmuştur. 

Ayrıca Akşam Gazetesi, Hürriyet Aile, Leydi Türk, cecce.com, flashflash.com, Aysha ve Bestyle dergilerine yazılar yazmış, yazmaya devam etmektedir. 

Mavi tıklı sosyal medya hesabı yaklaşık 246 bin kişi tarafından takip edilmektedir. Youtube kanalında danışanları ve takipçileri için partik güzellik sırlarının yanı sıra Pervin Dinçer Beauty kliniklerinde kullanılan uygulamaları ile ilgili bilgi veren video içerikler yayınlamaktadır. 

Aile hayatına önem veren Pervin Dinçer, Ozan Barış Dinçer ile evlidir. Çiftin, Güneş adında bir kızları ve Gurur adında bir de oğulları vardır. 

 

Paylaş


Pervin Dinçer