Yaş Maya Maskesi | Pervin Dinçer

Whatsapp


Yaş Maya Maskesi

Yaş Maya ile Siyah Nokta, Ciltte Aydınlanma ve Sıkılaşma için Maske Bu pratik maske ile cildinizi canlandırın!

Yorulan ve matlaşan cildinizi kolayca canlandırmak ister misiniz? Özel günler ya da acil bir toplantı öncesi cildini 20 dakikada gergin ve parlak bir hale getirmek isteyenler için pratik maske tarifleri…

1. Maske Hazırlanışı

1 tatlı kaşığı yaş maya ve 1 tatlı kaşığı ev yoğurdunu karıştırıp cildimize sürüyoruz. Cildimizde kuruyana kadar ellerimizi ıslatıp masaj yaparak cildimizi rahatlatıyoruz. Ardından bol su ile yıkıyoruz.

2. Maske Hazırlanışı

1 yemek kaşığı yaş maya ve 1 yemek kaşığı sütü karıştırıp cildimize sürüyoruz. Cildimizde kuruyana kadar ellerimizi ıslatıp masaj yaparak cildimizi rahatlatıyoruz. Ardından bol su ile yıkıyoruz.

*Maya maskesi cildi ölü hücrelerden arındırır, gözenekleri temizler, cildin canlanmasını sağlar. İçerisinde vitamin ve mineraller olduğu için cildi besler, kırışıklıkları azaltır ve cildin daha sıkı olmasını sağlar. Her cilt tipi için uygun olan bu maskeyi alerjik ciltler, açık yarası olanlar, yoğun akne problemi olanlar uygulamasın. İlk kez deneyecek olan kişiler bilek içinde 10 dakika bekleterek reaksiyonu test edebilirler. Haftada 1 uygulanabilir.

 

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer