2013’ün Koyulaşan Saç Modası | Pervin Dinçer

Whatsapp


2013’ün Koyulaşan Saç Modası

Jetpeel ile Gelen Güzellik

Yıllarca saltanatını sürdüren sarı saçlar, son zamanlarda tahtı koyu renk saçlara bırakıyor.Ülkemizde ve dünyada pek çok ünlü kadın sarı saçlarından vazgeçip koyu doğal renklere, kızılın ve toprağın beğenilen tonlarına geçiş yapıyor.

Açık renk saçlardan sonra yapılan koyu renk boyalar bir süre akması ve tam rengi zamanla oturtabilmesi nedeniyle biraz meşakkatli görünse de sonuçlar açısından yüz güldürücü. Çünkü fark ettik ki koyu renk saçlar yüz güzelliğini ve göz rengini ortaya çıkararak dikkati saçtan bütüne çekiyor. Ben de uzun zaman kullandığım sarı saçlarımı koyulttum ve karamelle kızıl karması bir renkte karar kıldım. Kendimi daha iyi hissediyorum doğrusu.

The Hunger Games’le bir anda büyük bir şöhrete kavuşan ve bu yıl Oscar Ödül Töreninde En İyi Kadın Oyuncu seçilen güzel aktrist Jennifer Lawrence de açık sarı saçlardan daha koyu ve natürel renkte saçlara geçerek büyük beğeni toplayan isimlerden.

Gül Gölge, Begüm Şen ve Derin Mermerci de saç renklerini koyulttular ve beğeni topladılar. Özellikle Gül Gölge’nin yüz güzelliğinin artık çok daha ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Derin Mermerci’nin saçları uzun zaman platine yakın bir sarıda kaldığı için yeni renginin geçiş döneminde. Dolayısıyla henüz tam oturmadıysa da çok daha fresh bir görünüme sahip olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Zaten koyu renklere geçişin en çok yakınılan yanı boyanın sıklıkla akması ve rengin zor oturması. Bunun için de size Selective markasının 6 yıkamalık cila boyalarını önerebilirim. Böylelikle saç renginizi boyandığı haliyle korumanız mümkün.

Nice güzelliklere.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer