Kalıcı Makyaj ile Bakışlar Üzerinizde Olsun | Pervin Dinçer

Whatsapp


Kalıcı Makyaj ile Bakışlar Üzerinizde Olsun

Makyaj, bayanların güzelliğini ortaya çıkaran, kadını kadın yapan en önemli bakımımızdır. Sürekli makyaj yapmaya alışmış kişiler için çok zordur makyajsız dolaşmak. Özellikle gözümüze rimel sürmeyip, kalem çekmediğimizde ‘hasta mısın?’ sorusu ile çok sık karşılaşılır.

Çalışan kişiler sürekli bakımlı olmak zorunda. En sıkıcı tarafı da makyajın vakit alması…

Tüm bunlar canınızı sıkıyorsa işyerinde, evde, yazın denizde bakımlı görünmek istiyorsanız, kalıcı makyaj tam size göre. Kalıcı makyaj göz çevresi, kaşlar, dudak çevresi ve içini renklendirme de bitkisel boyalar ile yapılan etkisi yaklaşık 3 yıl süren bir uygulamadır. İşlem kişiye özel iğnelerle yapılacak olan lokal anestezik kremlerle uyuşturulup renge karar verildikten sonra cilt altına boya verilmesiyle başlar. Seyrek kaşlar kalınlaştırılıp, renksiz dudaklar canlandırılabilir, kirpik diplerine uygulanacak eyeliner uygulaması ile de daha canlı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Bu uygulamada dikkat etmeniz gereken; kalıcı makyaj sertifikası olan, bitkisel pigment boyaları kullanan steril ortamda uygulama yapan uzmanları tercih etmek. Daha önceki yapmış olduğu uygulamaları da görmeniz, size fikir verebilir.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer