Cilt için Yeni Mucize GojiBerry | Pervin Dinçer

Whatsapp


Cilt için Yeni Mucize GojiBerry

GojiBerry

Gün geçmiyor ki yeni bir güzellik formülü bulunmasın. İnsanevladının güzellik için tabiattan evlerimize getirdiği son şifa ve güzellik kaynağı; GojiBerry.

Bu meyve yıllarca doğal ürünlerle şifa yakalayan Tibet ve Himalayalar’dan gelen mucize” etkide bir bitki. Küçük yumuşak meyveleri olan kurt üzümü 1700 yıldır Tibet’te şifa dağıtıyor.  İlaç ve kişisel bakım endüstrilerinin son keşfi olan Goji, cilt bakımında devrim yapmaya aday.

Tibetliler yüzlerce yıl gojiden yaptıkları ilacı, böbrek ve karaciğer tedavisinde kullandılar. Göz problemlerinin tedavisinde dahi kullanılan goji, kırmızı noktalar, sedef hastalığı, alerjiler, uykusuzluk, kronik karaciğer hastalığı, şeker hastalığı ve tüberkülozun gelişimini engelliyor.

Uzun ömür ve gençlik meyvesi olarak adlandırılan, kolesterolü ve kan basıncını düşürmek için kullanılan, kanı temizleyen goji, pırıl pırıl lekesiz ve canlı bir cilde sahip olmak isteyenler için de harika bir formül içeriyor. Her bir parçasından faydalanılan goji meyvesi, çok sulu ve tatlıdır, cilde verdiği parlaklığın kendi parlaklığından geldiği söyleniyor. Besin değeri yüksek bir bitki olmasından dolayı gojiden yapılan cilt kreminde cilt için gerekli tüm proteinler ve vitaminler bulunmaktadır. Çok ama çok kuvvetli bir antioksidandır ve 19 ayrı aminoasit, yüksek değerde betakaroten, çinko, demir, fosfor, B,complex, E vitamini ve bol miktarda C vitamini barındırır. Zengin ve doğal içeriği cildi besleyip nem dengesini korur ve pigment düzenleyici etkiye sahiptir. Kan dolaşımını hızlandırması nedeniyle cilt metabolizmasına hızlı karışır ve epidermis ve hydrodermiste oluşabilecek zararları geciktirir, yaşlanma etkilerini azaltır ve anti-aging etkisi yapar.

Güvenilir markalardan ya da ürünün özüne sadık kalarak maskeleştiren uzmanlardan gojiyle gençleşme konusunda yardım alabilirsiniz.

Güzelliklere…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer