Pembe Maske… | Pervin Dinçer

Whatsapp


Pembe Maske…

Güneş yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde bayanlar yaza hazırlanmaya yazın tatlı heyacanını şimdiden yaşamaya başladı. Yazın fondöten kullanmadan güzel bir cilde sahip olmak her bayanın hayali!

Bu nedenle bayanlar ciltlerine ve vücutlarına şu dönemde daha da önem vermeye başladı.

Ciltle ilgili birçok uygulama yapılabilmekte ancak son zamanlarda magazin basınında yer alan ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki ‘ dizisinde ki Berrin karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy’un cildini iyileştiren pembe maskeden sizlere bahsetmek istiyorum.

Pembe maske akneli ve hassas ciltlerde kullanılmaktadır.Bu maskenin olgun ciltler için olanı da mevcuttur.Bu maske ısınıp soğuyarak, cildin sıkılaşmasını ve maske içerisindeki vitaminlerin cilt altına nüfus etmesini sağlıyor.

Akneli ve hassas ciltler için hazırlanan maskenin içinde yoğun olarak; Q10 Elastin ,hyaluronic asit etken maddeleri, A, E, F ,C vitaminleri, Çinko, Demir, Selenyum kullanılıyor. Pembe Maskenin kullanımına gelince, cilt analizinizin duruma göre maske kıvamı ayarlanıyor ve tıpkı gerçek bir maske gibi yüzünüze göre şekillendiriliyor.

Uygulama haftada 2 kez 6 seans uygulanabilmektedir. İşlem süresi 20-30 dakikadır. Bu maske genel cilt bakımının ardından uygulandığında çok daha etkili olmaktadır.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer