Adı Gibi Etkileri de Sihirli Maske | Pervin Dinçer

Whatsapp


Adı Gibi Etkileri de Sihirli Maske

Adı Gibi Etkileri de Sihirli Maske

Cildinin pürüzsüz ve bakımlı olması her kadının ortak dileği. Bazen yeteri kadar zaman ayıramasak da hiçbir kadın cildine önem vermeyi ve bakım yapmayı ihmal etmez. Ama zaman zaman o kadar yoğun oluruz ki kısa sürede cildin sorunlarından kurtulmasını istediğimiz etkili uygulamalar arar dururuz.

İşte bu uygulamalara yeni bir isim daha ekleniyor. “Sihirli Maske” kısa sürede etkili sonuçlarıyla yüzleri güldürüyor.

Akşam önemli bir davete gideceksiniz ama cildiniz yeteri kadar parlak ve canlı değil? Öyleyse cilde anında parlaklık ve canlılık katan bir uygulama yaptırabilirsiniz. Bu sistemin adı da cismi de sihirli. Sihirli maske cildi parlatırken aydınlatıp sıkılaştırıyor. Dakikalar içinde cildin çok daha sağlıklı, parlak göründüğünü göreceksiniz.

Sihirli maskenin sihri adından ibaret değil. Maskenin gücü ve etkileri de sihirli. Nasıl mı? Maskeyi yaptırıyorsunuz etkilerini kısa bir süre sonra görüyorsunuz. Böylece akşam gideceğiniz davette gözler üstünüzde oluyor. Bu uygulama yüzünüze ulaştığında sihirli dokunuşların ardından yaşlanma belirtileriniz, ince çizgileriniz gözle görülür derecede azalıyor. Maske ölü hücreleri de ortadan kaldırarak cildin derinlemesine temizlemesini sağlıyor. Maskenin ardından daha canlı, genç, sağlıklı ve temiz bir cilt karşılıyor sizi. Unutmadan söylemekte fayda var. Tamamen sancısız bir uygulama… Gelelim bu maskenin ayrıntılarına…

Uygulanmadan önce cilde bir pudra dökülüyor. Ardından cilde vitamin damlatılıyor ve yüzde aniden şampanya köpüğü gibi köpükler oluşuyor. Daha sonra cilt iyi bir şekilde temizleniyor. Cilde özel bir krem ve üzerine maske örtülüyor. Bir süre bekleyen maske uzman eller tarafından temizleniyor. Bu sayede ayna karşısına geçmeye çekinen hemcinslerim kısa sürede yapılan ve hiçbir ağrı-sızı yaşatmayan bu uygulamayla çok daha mutlu, sağlıklı ve genç görünecek. Ama unutulmaması gereken ve benim her zaman söylediğim hangi uygulamayı, hangi maske çeşidini ya da hangi bakım kürlerini yaptırırsanız yaptırın güvendiğiniz ve doğruluğuna emin olduğunuz isimleri tercih edin. Yanlış ya da dikkatsiz yapılacak en ufak bir hata cildinizde, sağlığınızda tedavi edilmesi zor ya da imkansız sonuçlar doğurabilir.

Güzelliğinize…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer