Ajda Pekkan Olabilmek | Pervin Dinçer

Whatsapp


Ajda Pekkan Olabilmek

Uzun yıllardır estetik sektöründe olmama rağmen sürekli Ajda Hanım’ın estetiklerinden bahsedilmesi beni çileden çıkarıyor. İnsan her gün estetik yaptıramaz.

Ajda Hanım her şeyiyle gençlerin bile örnek alması gereken birisi. İstediğiniz kadar estetik yaptırın bunu taşımak önemli, ruhunuzu katmak önemli, Ajda Hanım düzenli spor yapmakta, düzenli beslenmekte bu onun fiziğine öyle bir yansıyor ki hayran kalmamak mümkün değil hele ki sahnede ki enerjisine…

Sürekli takip ettiğimiz bu muhteşem kadın bizi mutlu edecek bir anlaşma yapmış yakında hepimiz onun tasarımlarını üzerimizde taşıyacağız.

Süper starımız Ajda Pekkan Twist markası için Ajda Pekkan For Twist adını taşıyan kendi tasarımlarını hazırladı. Gardrobundan, albümlerinden, filmlerinden esinlenerek hazırladığı koleksiyonu ilk olarak 5 Mayıs’ta Ajda Hanım’ın da bulunacağı İstinye Park AVM’de satışa sunulacak..

İnanın bu anlaşmayı duyduğumda çok heycanlandım bütün kadınların gerek görüntüsü, gerek enerjisi gerekse giyim tarzında örnek aldığı süper starımızın tasarımlarının herkes tarafından kapışılacağını düşünüyorum…

Üstelik bu kıyafetleri giyebilmeniz için süper starımız kadar ince olmanız gerekmiyor. Koleksiyonun bütün parçaları 42 bedene kadar hazırlanmış..

Bu koleksiyon satışa çıktığında H&M’de Lanvin tasrımlarının satışına başlandığı gün oluşan kalabalığın fazlasının yaşanacağına eminim. O gün ben de orada olacağım size Ajda Hanım’ın güzelliğinden, tasarımlarından uzunca bahsedeceğim.

Benim bu koleksiyondaki favorilerim Balmain le başlayan son bir iki yılda da hepimizin vazgeçilmezi olan vatkalı ceket ve t-shirtler oldu. Mutlaka edineceğim…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer