Artık Cilt de Ütüleniyor, Biliyor Muydunuz? | Pervin Dinçer

Whatsapp


Artık Cilt de Ütüleniyor, Biliyor Muydunuz?

Artık Cilt de Ütüleniyor, Biliyor Muydunuz?

Cildimiz yıllarla baş etmekte zorlanır ve kırışır. Kendi aramızda esprisini de yapmışızdır, ‘keşke kumaş gibi ütüleyebilsek de açabilsek bu kırışıklıkları’ diye.

İşte o hayal gerçek oldu! İsrail’in yaşlanma karşıtı yeni silahı Reaction Radyofrekans, ‘Cilt Ütüsü’ olarak biliniyor ve çokça ilgi görüyor. Cilt yüzeyinde beliren kırışıklardan kurtulmanın yolu en basit formülüyle onların gerilmesi ve sıkılaşması. Söylemesi kolay fakat nasıl yapılabileceğini bilmiyorsunuz değil mi? İşte Reaction Radyofrekans, bu noktada devreye giriyor ve kırışıklıkları açarak cildi sıkılaştırıp gergin bir hâle getiriyor. Uygulama bölgeleri içinde en dikkat çekenler, göz çevresi, gıdı bölgesi ve elbette korkulu rüyamız selülitler. İfadenizi en çok etkileyen yeriniz olan gözlerinizin şekli, ışıltısı ve canlılığı bu uygulamayla ortaya çıkarılabiliyor. Yan profilden fotoğraf verirken gizlemeye çalıştığınız gıdınızdaki fazlalıklar sıkılaşmak ve toparlanmak suretiyle azalınca özgüveniniz artabiliyor. Ters ışıkla açıklamaya çalıştığınız selülitlerinizin görünümündeki azalma ise sahildeki yürüyüşlerinizi uzatıp keyfinizi kat be kat artırabiliyor. Reaction Radyofrekansın şimdiye dek görülen sonuçları, pek çok ülkede ses getirdi çünkü en çok istediğimiz şey yaşlanmayı yavaşlatmak, etkilerini azaltmak, zamana meydan okumak. Bilinen pek çok uygulamanın aksine, hem yüze hem vücuda uygulanabilen Reaction Radyofrekans, bunu çift başlığı sayesinde yapabiliyor. Son derece zahmetsiz olan bu gençleşme ve sıkılaşma yöntemini, haftada 1 veya 2 defa 20 dakika uygulamanız sizi çözüme adım adım götürüyor.

Pelleve cihazının çalışma prensibini Pelleve Altın Ütü sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Daha etkili sonuç alınması için ise toplamda 6 seans yeterli oluyor. İşlemin yarattığı etki sıcak masaj etkisine benziyor ve acı hissi olmuyor. Günlük yaşantıyı sekteye uğratmayan bir uygulama olması da ayrıca tercih edilebilir kılıyor. Etkisini daha sürekli kılmak istiyorsanız da senede bir kez birkaç seans şeklinde yineleyebilirsiniz. Fakat elbette bu tür uygulamaları beslenmemizi düzene sokarak, düzenli uyuyarak ve spor yaparak destek olmamız, bol su içmemiz gerekiyor.

Sımsıkı yaşlarımız olsun!

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer