Işıl Işıl Bir Cilt İçin | Pervin Dinçer

Whatsapp


Işıl Işıl Bir Cilt İçin

Işıl Işıl Bir Cilt İçin

Şimdiye kadar yapılan bakımları unutun! Size, çok farklı sonuçlar verecek, siyah noktaların sıkılmadan ve buhar kullanılmadan temizlenebildiği, sonunda kırışıklıkların oluşmadığı bir bakımdan bahsedeceğim.

Öncelikle Hydrafacial uygulaması nedir, ona bakalım… Hydrafacial, son yıllarda en çok tercih edilen bakım yöntemlerinden birisidir. Yüz, boyun dekolte olmak üzere nemini, sıkılığını kaybetmiş, canlılığı azalmış, lekelerin belirginleşmeye başladığı, geniş gözenekli, siyah nokta, sivilce, komedon gibi problemlerin yaşandığı yapısı bozulmuş ciltlerde uygulanan temizleme, yenilenme, yağ ve nem dengesinin sağlanması, antioksidan korumanın yapıldığı cildin birçok ihtiyacını karşılayan medikal bakım uygulamasıdır.

Uygulamanın Avantajları

Bu bakım yıllardır uygulanan klasik cilt bakımlarından farklıdır. Kişiye özel tipsler kullanılmaktadır. Cilt özel bir vakumlama sistemi ile temizlenmektedir. Çeşitli peeling solüsyonları ile cilde bir nevi sıvı mikrodermabrazyon uygulanmaktadır. Cilde yine özel tipsler ile çözünürlüğü yüksek anti aging peptidler ve serumlar yedirilmektedir. Uygulama sonunda ciltteki probleme yönelik kırmızı ve mavi led terapi uygulanmaktadır. Kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulama. Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizleniyor. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yediriliyor. Cilde mavi ve kırmızı led sistemleri ciltteki probleme yönelik olarak uygulanıyor. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan, gündelik hayata hemen dönülebilinir, sonuç anında görülüyor.

Hydrafacial Uygulamasının Bakım Aşamaları

Cilt size özel tipsler ile özel vakum tekniği ile derinlemesine temizlenir. Vakum ve solüsyon kullanılarak peeling işlemi uygulanır. Ölü hücrelerin yoğun olduğu; lekeli, sivilceli, siyah noktaların yoğun olduğu gözenekli ciltlerde kullanılan kristal başlıklar ile cildin üst tabakasında tahrişe neden olmadan peeling yapılmaktadır. Ciltte ki sorunlara yönelik; sivilcelere, gözeneklere, lekelere ya da kırışıklıklara yönelik serumlar uygulanır.

Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit içeren beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine dengeleyici serumlar uygulanmaktadır. Tüm bu aşamalar cihaz başlığına size özel tipsler eklenerek uygulanır.

Uygulamanın son aşaması led terapidir: l Kırmızı led terapi: Kolajen üretimini stimüle eder. Kolajen, hasarlı dokuların tamirinde ve yaşlı dokuların yenisi ile değişiminde kullanılan en önemli proteindir. Gözenekleri sıkılaştırır. Ciltte ki ödemi azaltır. l Mavi led terapi: Akne, Porphyrins bakterisi içerir. Mavi ışık yüksek afinite özelliği sayesinde Porphyrins bakterisini öldürebilecek dalga boyutundadır. Mavi ışık aşırı hassas ciltlere yatıştırıcı bir etki gösterir. Hydrafacial bakımı sonrası anında etki görülür. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan sosyal hayata devam edilebilir. Hydrafacial, ‘En iyi Cilt Tedavi Ödülü’ yanında FDA alan tek cilt bakım cihazıdır.

Önerilen Seans Sayısı

Hydrafacial tek bir seans uygulanabildiği gibi.Cilt yenileme için haftada 1.4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Uygulama hakkında daha fazlası için Hydrafacial sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer