Photoshopsuz da Güzel Olunur | Pervin Dinçer

Whatsapp


Photoshopsuz da Güzel Olunur

Ünlülerin Güzellik Sırları

Hadise’yi Beyaz Show’da izleyince gözlerime inanamadım. Yüzünü ve fiziğini çok beğendiğim sanatçı çok fazla kilo almış daha önceki programlarda rahatlıkla bacaklarını sergileyen Hadise bu programda özellikle otururken bacaklarının açılmaması için çaba verdi… Oysa yeni çıkan albüm kapağına baktığımda gayet ince görünüyor. Son zamanlarda Hülya Avşar ve Sibel Can için de iddaa edilen photoshop’a başvurmuş olabileceğini düşünüyorum.

Oysa kilo kontrolü, selülitleri yok etmek, sıkı bir vücuda sahip olmak çok da zor değil. Günümüz teknolojileriyle 1-1,5 ayda selülitlerinizden, göbek, bel, basen gibi fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bacak, basen popo için akustik şok dalga tedavisini haftada 2 kez 8-10 seans uygulatabilir, bacak bölgenize işlem yapılırken göbek bölgenize de bu yılın bölgesel incelme trendi olan Britney Spears’ın da doğumdan sonra hızla incelmesine neden olan dondurarak zayıflama (soğuk lipoliz) uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Dondurarak zayıflama sisteminin 2 farklı uygulaması vardır. Tek seansta vakumlu bir başlıkla uygulanabilinen bu işlemin sonuçları 1,5 ay sonra ortaya çıkıyor. Bir diğer sistem ise soğuk lipoliz uygulamasının dışında spor yapmışsınız gibi kaslarınızı da çalıştıran electro traphy başlığının da bulunduğu sonuçları daha çabuk gözlemleyebileceğiniz özellikle yağlanmanın dışında hafif sarkma veya oturduğunuzda hissetmiş olduğunuz fazlalığınıda varsa haftada 2 kez 4 hafta uygulatabilirsiniz.

Pervin’ce Moda

BU SEZON İSTER UZUNU, İSTER KISASI, İSTER ASKILI, İSTER STRAPLES TULUMLAR ÇOK MODA…

Modeline göre topuklu ve sandaletle kombinleyebileceğiniz tulumları ister gece isterseniz de gündüz rahatlıkla kullan bilirsiniz. Tulumları Beymen, Brandroom, H&M, Zara, İpekyol gibi mağazalardan bulabilirsiniz…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer