Tüm Kadınlar Güzeldir | Pervin Dinçer

Whatsapp


Tüm Kadınlar Güzeldir

Tüm Kadınlar Güzeldir

Biz kadınlar görünümlerimize son derece önem veririz. Ama iş dünyasındaki kadınlarımız görünümlerine daha fazla zaman ayırırlar. Bir yandan daha özgüven sahibi olurken diğer yandan da hemen fark ediliyorlar. Her ne kadar iş dünyasında tecrübe, zekâ, çalışkanlık önemli olsa da güzel ve bakımlı olmanın en az diğer öğeler kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Sadece iş dünyasındaki kadınlarımız değil her kadın kendine artık daha fazla zaman ayırıyor. Bu sadece aynaya baktıklarında daha güven dolu ve mutlu oluyorlar. Bunun en güzel örneklerini iki sezon boyunca ekranlarda yer aldığımız “Emel Acar’la En Baştan” programında gördük. Show TV’de Hafta içi her gün yayınlanan programda bize gelen bayanların ne hikâyeleriyle karşılaştık…

Hayatta her zaman en önemli olan şey insanın kendini sevmesidir. Yıllarca ev, iş, çocuk derdi diye saçlarını süpürge eden kadınlar kendilerini çok yaşlı, mutsuz ve en önemlisi umutsuz görüyordu. Fakat program sırasında Uzman Psikolog Yeşim Akıncı’nın seansları ile kadınlar kendilerine olan güvenlerinin farkına vardı. İnsanın kendine olan özgüvenini dış görünüşü ile taçlandıran Diş Hekimi Çağdaş Kışlaoğlu sayesinde kadınlarımız kendilerini daha mutlu ve umutlu hissetmeye başladılar. Bendeniz ise kadınlarımızın güzelliğine biraz katkı sağlayarak, etkili bakımlarla daha sağlıklı, daha parlak ve daha genç bir cilde sahip olmalarını sağladım.

İnsanın içindeki güzelliği aynaya baktığında ya da bakmadığında hissetmesi son derece önemli. Çünkü biz kadınlar bu güven duygusunu hissettiğimiz zaman hem daha mutlu hem de gelecekten, yıllardan daha umutlu oluruz. Bunun en güzel örneklerini baştan ayağa değişimine öncülük ettiğimiz onlarca kadında gördük. Yıllarca kendini dışarıdan resmen koparmış kadınlarımız programımız sayesinde daha dik yürüdüler. Tabii bu durum sizlerin hizmeti ile uğraşan, zaman harcayan, değer veren bizleri de oldukça mutlu ediyor. Çünkü her kadın güzeldir. Azıcık sihirli değnek ile sahip olduğunuz tüm güzelliği ortaya çıkarmanız mümkün. Sadece biraz zaman ayırmak gerekiyor.

İki sezon boyunca programımız sayesinde artık kendisini kapıların arkasına atmayacaklarını dile getiren bize güvenen tüm hemcinslerim tepeden tırnağa değişimi yaşadılar. Kendilerine asıl yakışanı gören sayısız kadın kendisiyle barışık olmak için sadece bakımın doğru ellerde yapılması gerektiğini artık biliyor. Uzman isimlerle el uzattığımız bütün kadınlar içindeki güzelliği küçük dokunuşlarla yüzünde hissederek artık daha mutlu. Siz de içinizdeki güzelliği yüzünüzde hissetmek ve görmek için yapmanız gereken sadece zaman ayırmak.

Güzelliğinize…

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer