Vücut Tipinize Uygun Bikini Seçin | Pervin Dinçer

Whatsapp


Vücut Tipinize Uygun Bikini Seçin

Bikini ve mayo seçimi yaparken birçok kişi yanlış seçim yapmakta, bazen moda kurbanı olup fiziklerinin kötü görünmesine neden olmaktalar. Bikini veya mayo seçimi yaparken kusurlarınızı göz önünde bulundurarak tercih yapmalısınız.

İri göğüslere sahip kişilerin fırfırlı, taşların, boncukların olduğu detaylardan uzak durması gerekir. Göğüs kısmınızın küçük görünmesini istiyorsanız, kalın askılı ve koyu renklerin hakim olduğu modelleri tercih etmelisiniz.

Bel bölgeniz kalınsa ve göbekliyseniz, üçgen bikinilerden de uzak durun. Bu modeller göbeğinizi iyice ortaya çıkarır, yüksek belli bikiniler veya mayolar tercihiniz olabilir.
Basenlerinizden şikayetçiyseniz ipli bikiniler ve düşük bel bikiniler tam size göre. Çözülmüş gibi duran ipler basenlerinizi gizleyecek, düşük bel bikiniler de belinizin yüksek görünerek basenlerinizin dikkat çekmesini engelleyecek.

Kalçalarınızın büyüklüğünü gizlemek isterseniz; bu bölgede koyu renkleri tercih edip, açık renk, aşırı desenli, çizgili, kareli ve volan gibi detayları olan bikinilerden uzak durun. Küçük göğüslüler bu sene çok moda olan straplez bikinileri tercih edebilir, özellikle göğüs kısmı fırfırlı, çeşitli aksesuvarların olduğu modeller büyük kurtarıcınız olacak.

Kalın belli olan kadınlar, bikini tercihlerinde özellikle alt kısımda orta kısmı aşağı doğru oyuk bikinileri tercih ederlerse, bellerinin ince görünmelerini sağlayabilirler.
Bu sene ünlülerimiz de plajlarda şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Özellikle Demet Akalın, her yaz bikinilerinde renk ve model olarak çok doğru tercihler yapıyor. Bu sene de Ebru Yener’in tasarımları ile plajlarda boy gösteriyor. Geçtiğimiz yaz doğum yapan Didem Antebi de kısa sürede eski formuna kavuştu. Didem Antebi’nin tercihi Dolce Gabbana bikini olmuş. Muhteşem bir fiziğe sahip olan Deniz Berdan da Penti için hazırladığı kendi tasarımlarını tercih ediyor. Ünlü mankenlerimizden, güzelliğini yıllardır koruyan Çağla Şıkel ise Mara Hofmann marka bikinisi ile dikkat çekti.

Bikinilerinizle plajlarda pişti olmak istemiyorsanız www.net-a-porter.com sitesinden ünlü tasarımcıların modellerini sipariş edebilirsiniz. Kendiniz sipariş takibi ile uğraşmak istemiyorsanız sizin yerinize www.amerikadaniste.com yetkileri ayağınıza kadar istediğiniz ürünleri getirebilirler.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer