Yeni Yılda Cildinizi Bakım ile Tazeleyin | Pervin Dinçer

Whatsapp


Yeni Yılda Cildinizi Bakım ile Tazeleyin

Yeni Yılda Cildinizi Tazeleyin

Yeni yılda cilt bakımı kadınlar arasında klasiktir fakat medikal estetik ile yeni yılı sadece bakımlı değil taptaze bir ciltle karşılamaya ne dersiniz? 

Yılın son ayı, kış mevsiminin başlangıcındayız ve bir seneyi daha uğurlamaya hazırlanıyoruz. Yepyeni başlangıçlara niyet ettiğimiz, gelecek günler için dileklerimizi, dualarımızı ektiğimiz yılın bu son günlerinde hemen herkesi tatlı bir telaş sarar. Tüm dünyada, insanlığın ortaklaştığı, en özel zaman dilimidir, giden yılın son gününü yeni yılın ilk gününe bağlayan gece.  Belki de bu yüzden, yılbaşı gecesi, tüm dünyada enerjinin en yüksek olduğu anlardan biridir. 

Bu özel günü güzelliğinizi, ışığınızı parlatarak karşılamanız için bizim önerimiz Baby Face Beauty uygulamasını yeni yılda yapılacaklar listesinin başına alın ve bu yıl önceliği kendinize ve güzelliğinize verin. Gelecek yılı, bebek gibi taptaze bir cilt ve ışıl ışıl bir güzellik ile karşılamak için bizimle iletişime geçebilir, Baby Face Beauty Advance veya Easy Mode seçenekleri ile cildinizi yenileyebilirsiniz. 

Yılbaşında Neşeniz Yüzünüzden Yansısın 

Cilt, yapısı gereği kendini durmadan yenileyen, yenilendikçe güzelleşen bir organ. Yaşlanma dediğimiz şey de zaten  bu yenilenmenin yavaşlaması, kalitesinin düşmesi, yetersiz kalmasına bağlı olarak cildin sarkması, kırışması, canlılığını yitirmesi durumu. Hem kışa girerken cildi kış mevsiminin zorlu günlerine hazırlamak hem de yeni yılın enerjisi ile yılbaşında neşe saçmak için Baby Face Beauty ile cildinizi tazelemenin tam zamanı.  

Güzel Bir Cilde Sahip Olmak Daha Pozitif Hissettiriyor

Aynaya baktığınızda gördüğünüz ifadeden aldığınız enerji ruh halinizi önemli ölçüde etkiler ve güzelliğin her zaman pozitif bir etkisi vardır. Kendi görüntüsü ile barışık olan kişilerin, olmayanlara oranla daha pozitif insanlar olduğunu etrafınızda da gözlemleyebilirsiniz. Ergenlik çağındaki bir gencin, sivilceleri sebebiyle hissettiği sosyalleşme sıkıntısının neden olduğu birçok negatif etkiyi, tersinden bir örnek olarak, sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanın ruh halimiz üzerindeki etkisini anlamak için göz önünde tutabiliriz. 

Güzel bir cilt kişinin kendini sağlıklı hissetmesine neden oluyor. Yapılan araştırmalar ayna karşısında canlı bir cilt gören insanların sağlığının daha iyi, bağışıklık sistemlerinin daha güçlü olduğunu gösteriyor. Hasta yatağından kalkıp, şöyle bir giyinip süslenmenin iyileşme üzerindeki hızlı katkısını hemen herkes hayatında en az bir kere tecrübe etmiştir. Plasebo etkisi gibi görünebilir ama güzel görünmek ile iyi hissetmek arasında çok yakın bir bağ olduğunu içten içe biliriz. 

İnsanlık, yüzyıllardır güzelliğin peşinden koşuyor çünkü estetik haz, yaşamsal bir gereksinim. Bu yüzden sanat yapıyoruz ya da estetik olarak kendimizi beslemek için sanatın bir şekilde tüketicisi oluyoruz. Diğer insanlar nezdinde güzel olmak, ayna karşısında kendisini estetik bulmak kişinin kendini iyi hissetmesine neden oluyor. Ve pozitif ruh hali ile güzel görünmek, güzel görünmek ile  pozitif ruh hali arasında da bir doğru orantı var. 

Kişinin enerji boyutunda pozitif olmasının fiziksel sıhhati ve dış görünüşü üzerindeki pozitif etkilerini açıklamak elbette bilimin ve kuantum fiziğinin araştırma konusu fakat medikal estetik uygulamalar sayesinde porselen gibi bir cilde sahip olmanın her yaştan kadında özgüven tazelediğini paylaşmak isteriz.  

Yeni yıl; kendinizi iyi hissetmek, aynadaki görüntünüzden memnun olmak, genç, güzel, canlı ve bebek gibi bir cilde kavuşmak, tüm pozitif enerjileri kendinize çekmek için harika bir zaman. 

Baby Face Beauty’nin Saf ve Zengin İçeriği 

Her kadının en büyük düşü, porselen gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmaktır. Baby Face Beauty uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği işte bu hayale en çok yaklaşan uygulama olması. İlk sensın ardından, ciddi bir değişim elde etmemizi sağlaması. Makyajsızken bile bebek gibi, pürüzsüz bir görünüm, capcanlı yanaklar, ışıl ışıl ve pembe bir ten. Gençken bu görüntüye yakın olduğumuz dönemler vardır fakat yaş ilerledikçe bu canlılık giderek kaybolur. Otuz yaşından sonra bütün kadınlar cilt bakımında aynı şeyin peşine düşer, canlı ve genç ve taze bir görünüm. Baby Face Beauty uygulamasının hedefi tam da budur. Bunu mümkün kılmak üzere geliştirilmiş yeni jenerasyon ödüllü cilt bakımı, yenileme ve gençleştirme sistemidir. 

Kırışıkları azaltırken, cilde uzun süreli bir parlaklık kazandırmasının sebebi özel olarak üretilen yüksek derece saf ve zengin vitamin, asit ve minerallerin, lazer sistemi ile cilt altına maksimumda nüfuz etmesini sağlıyor olması.  

Uzun Süre Parlak Bir Cilt

Cilt bakımı yaptırdıktan sonra elde ettiğimiz canlılık genellikle kısa sürede geçer. Evde yapılan bakımlarda bu canlılık ancak o gün belki bir sonraki güne kadar sürer. Medikal cilt bakımları ile bu süre daha uzundur ama en nihayetinde belli bir süre sonra cilt yeniden solar. Baby Face bu parlak görüntüyü, kalıcı hale getirmek için geliştirildi. 

Thulium Lazer ile Baby Face uygulaması için özel olarak üretilen saf içerikler cildin hedeflenen katmanına direkt olarak güçlü bir etki ile gönderilir. İlk seanstan itibaren porselen gibi bir cilt elde etmemizi sağlayan uygulamanın bu kadar etkili olmasında lazer sistemi ile derin dokulara üretilen içeriklerin yüksek  saflık derecesi, etkilidir.  

Saf Vitaminler Maksimum Doku Besleme

Baby Face Beauty uygulamasında kullanılan içerikleri sıralarsak saf içerik derken tam olarak neyi kastettiğimizi de açıklayabiliriz:

  • Vc Ampul (Askorbik Asit): Saf ve yüksek kalitede C vitamini. 
  • Va Ampül Retinol: A vitaminin saf formu olan Retinol.
  • Rs Ampül Resveratrol: Hyaluronik asit ve doğal polifenolün saf hali
  • Traneksamik aAsit: Yara iyileştirmek için kullanılan, cildi parlatma ve leke açma özelliği olan cerrahi asit. 

Yeni Yılda Kendine Baby Face Güzelliği Hediye Et

Özel günlerden önce güzelliğinize güzellik katmak için önerdiğimiz etkili uygulamaların başında gelir Baby Face Beauty çünkü seans sonunda akut etki elde etmemizi sağlar. Yeni yılda da en çok tercih edilen bakımlardan biri olması da bu yüzden. Cildin gereksinime göre tek seanslık uygulamalar şeklinde kullanılabileceği gibi 4-6 seanstan oluşan cilt gençleştirme ve yenileme protokolü de uygulanabilir.

Yeni Yılda Yapılacaklar Listesinde İlk Sıraya Güzelliğini Koy 

Hediyeler, alışveriş, evin dekorasyonu, haftalar evvelinden başlayan yeni yıl hazırlıkları… Gelin bu yıl, önceliği kendinize ve güzelliğinize verin. Aşağıdaki iki seçenekten size uygun olanı tercih edebilir ya da detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  • Baby Face Beauty Advance ile yeni yılda güzelliğini yeniden başlat.
  • Baby Face Beauty Easy Mod ile yılbaşında bebek gibi bir cildin olsun. 
Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer