Yaz Mevsiminin Favori Cilt Bakımları | Pervin Dinçer

Whatsapp


Yaz Mevsiminin Favori Cilt Bakımları

Yazın Cilt Bakımı

 
Yazın cildin nem ihtiyacı artar; kuruyan cilt kırışır, lekelenir. Yazın favori cilt bakımları yoğun nemlendirme ve yüksek koruma sağlayan uygulamalardır. 

Doğru mevsimde yapılmadığı takdirde en etkili cilt bakımları dahi istenmeyen sonuçlara ve kalıcı cilt hasarlarına neden olabilir. Örneğin kışın cilt yenilemede muhteşem sonuçlar elde etmemizi sağlayan lazer destekli dermabrazyon uygulamaları, derin cilt lekelenmeleri ile sonuçlanması ihtimaline karşı, yazın uygulamaya ara verdiğimiz işlemlerdendir.

Uygulama protokollerinin mevsime ve cilt tipine göre kişiye özel olarak oluşturulması, medikal cilt bakımında başarının sırrı, danışan memnuniyetinin anahtarıdır. Yazın, ultraviyole ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumak ve doğru cilt bakımını seçmek daha önemli hale gelir.

Yaz mevsiminin favori cilt bakımları, her cilt tipine uygun ve cildin mevsimsel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan uygulamalardır.

Hydrafacial Yazın Vazgeçilmez Bakım Rutini

Yazın cildin rahat nefes alabilmesi için gözeneklerin temiz ve açık olmasını isteriz. Sıcak hava nedeniyle sürekli terleyen cildin düzenli olarak temizlenmesi, cilt sağlığı ve yaşlanma karşıtı koruma bakımından önemlidir. Çünkü terleme yoluyla dışarı atılan toksinler, güneşin zararlı etkileri ile birleştiğinde kolaylıkla cilt lekelerine ve ince çizgilere neden olabilir.

Hydrafacial yazın cildin tüm ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilen, çok yönlü bir cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı koruma sistemidir.

Uygulama hakkında daha fazlasını Hydrafacial sayfamızda keşfedin!

Dünya starlarının yıllardır favori cilt bakımı uygulaması olan Hydrafacial, FDA onaylıdır. Her yıl üst üste En İyi Cilt Yenileme Cihazı Ödülü alan Hydrafacial, tüm cilt tipleri için uygun, tam da yazın ihtiyacımız olan hassasiyette bir cilt temizleme, besleme, nemlendirme ve gençleştirme sistemidir.

Hydrafacial’ı yazın favorisi yapan özelliklerini sıralamak gerekirse:

 • Hydrafacial cildi derinlemesine temizlerken, nemlendirir.
 • Uygulama sırasında kullanılan Hydrafacial markasına özel olarak üretilmiş yüksek kalitedeki serum ve solüsyonlar, cildi besler ve yeniler.
 • İki farklı enerji türü uygulayan LED ışık terapisi cilt gençleştirir ve seans sonrası dokuları sakinleştirilir.
 • Cilt tipine göre seçilen tek kullanımlık başlıklar sayesinde Hydrafacial yüksek hijyen standardında bir cilt bakımı statüsü kazanır.
 • Hydrafacial cildi canlandırır, yazın enerjisine uygun dinamik ve genç bir ifade elde etmemizi sağlar.

H100 Aşısı ile Yaz Boyu Nemli ve Dolgun Bir Cilt 

H100 aşısı cildin nem tutma kapasitesini artırdığı için yaz mevsiminde cildin ihtiyacı olan nemi en iyi şekilde karşılayan popüler bir cilt bakımıdır.

Son zamanlarda en çok tercih edilen medikal ürünler arasında yer alan H100 aşısı yoğun olarak Hyaluronik asitten oluşur. Vitamin, mineral ve amino asitlerle zenginleştirilmiş formülü aynı zamanda güçlü bir antioksidan olan mannitol içeriği sayesinde özellikle çevresel koşullara karşı cilt korumada son derece etkilidir.

Aşı hakkında ayrıntılı bilgi için H100 Aşısı sayfamızı ziyaret ediniz.

H100 aşısının zengin içeriği cilt altı dokuları iyileştirir, kolajen üretimini destekleyerek cildi gençleştirir ve güzelleştirir.  Derin dokuların güçlenmesiyle, yazın olumsuz çevresel koşullarına karşı cildin direnci artar ve kendi kendini onarma mekanizmaları daha iyi çalışmaya başlar.

Tek seans olarak uygulanan H100 aşısı bir yıla yakın süre kalıcıdır. Dolayısıyla yazın yaptırdığınız H100 aşısı, mevsim boyunca cildinizi en iyi şekilde destekler, güneşin zararlı etkilerine karşı cildi korur ve güzelliğinize ışıltı katar.

Peki, yazın H100 aşısı yaptıranlar başka ne gibi kazanımlar elde eder?

 • Yaz boyunca cildiniz harika görünür.
 • İnce kırışıklıklar açılır ve yeni kırışıklık oluşumunun önüne geçmiş olursunuz.
 • H100 aşısı cilt lekelerine karşı cildi korumaya yardımcı olur.
 • Cildi sıkılaştırır.

Yüz, boyun, dekolte ve el gençleştirmede kullanılan H100 aşısı sayesinde tiril tiril kıyafetlerle güneşli günlerin tadını çıkarırken, genç ve güzel bir cilde sahip olmanın verdiği keyifle yaz boyu kendimizi şahane hissedersiniz.

Yazın Kuruyan Cilde Nem Aşısı

Artan sıcaklar nedeniyle yaşanan nem kaybı cildin kırışmasına sebep olur. Yazın cildi doyasıya nemlendirmenin pratik yollarından biri de nem aşısıdır.

Nem aşısının içeriğindeki yoğun Hyaluronik Asit, cildin doğal yapısında bulunması gereken fakat yaşlanma ve çevresel koşullar nedeniyle giderek azalan biyolojik bileşenlerden en önemlisidir. 28 günde bir kendini yenileyen cildin, kolajen üretebilmesi için suya yani hyaluronik asite ihtiyacı vardır. Hyaluronik asit eksikliği cildin kurumasına ve yaşlanmasına neden olur.

 • Nem aşısı yaşlanma karşıtı korumada etkilidir.
 • Vitaminlerle zenginleştirilmiş Hyaluronik asit ağırlıklı içeriğiyle her cilt tipine uygundur, herhangi bir yan etkisi yoktur.
 • Yaz boyu kalıcı nemlendirme sağlar.
 • Leke oluşmasına karşı koruyucu etkiye sahiptir.

Cildi pürüzsüzleştiren, elastikiyetini artıran ve canlandıran favori uygulamaların başında gelen Hyaluronik asit ağırlıklı işlem hakkında ayrıntılı bilgi için Nem Aşısı sayfamızı inceleyin.

Baby Face Beauty Yazın Muhteşem Görünmek İsteyenlerin Favorisi 

Özel uygulama modu sayesinde yazın da güvenle kullanılabilen Baby Face Beauty, yaz boyu bebek gibi bir cilde sahip olmanın tarif edilemez rahatlığı nedeniyle birçok kadının favorisi.

Baby Face Beauty uygulamasını yaz mevsiminin popüler cilt bakımlarından biri haline getiren en önemli özelliği nanoteknoloji ürünü Baby Face ampullerinin saf formdaki vitamin, mineral ve antioksidanları.

Cilt altına kolaylıkla iletilebilen tamamen doğal ve saf içerikleri ile kısa sürede cildi alt katmanlardan itibaren cilt yüzeyine doğru onarıp, gençleştiren Baby Face uygulaması, porselen gibi bir cilde sahip olmak isteyen insanların vazgeçilmezidir.

Daha fazlası için; Baby Face Beauty.

Kişiye özel oluşturulan protokolle cildin ihtiyacına göre seçilen ampullerin kullanıldığı Baby Face Beauty, tek seansta harikalar yaratır:

 • Cildi sıkılaştırır, yüz hatlarını belirgin hale gelir.
 • İnce kırışıkları giderir, cildi gençleştirir.
 • Anti-aging koruma sağlar.
 • Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi korur.
 • Leke oluşumuna karşı koruyucu etkisi vardır.

Yazın Cildinizi Somon DNA ile Besleyin

Somon DNA’sı cilt gençleştirmede yıllardır kullanılan en etkili ve güvenilir içeriklerin başında gelir. Hyaluronik asit ile birleştirilmiş Somon DNA’sı cilt altında hücre yenilenmesi elde etmemizi sağlar. Yoğun bir nemlendirme özelliğine sahip olması nedeniyle yazın favori cilt bakımları arasında, Somon DNA aşısının, önemli bir yeri olduğunu söylemek mümkün.

Güneş lekesi oluşmasını engellemede oldukça etkili olması sebebiyle, lekelenmeye meyilli cilt yapısına sahip kişilerde Somon DNA son derece etkili bir koruma sağlamaktadır. Peki, yazın Somon DNA yaptıranlar başka ne gibi avantajlar elde eder?

 • Somon DNA aşısı cildi uzun süre ve kalıcı olarak nemlendirir.
 • İnce kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi gençleştirir.
 • Daha parlak ve canlı bir yüz ifadesi elde etmemizi sağlar.
 • Somon DNA aşısı kuru ve hassas ciltler için yazın ideal cilt bakımıdır.

Yazın cildi korumanın en kestirme ve etkili yolu cilt altı dokuları güçlendirmektir. Böylece cildin kendi kendini yenileme ve onarma kabiliyeti aktif hale gelir ve güçlenmiş olur. Uygulama hakkında her şeyi Somon DNA sayfamızda okuyabilirsiniz.

Kolajen üretimini tetikleyen ve yoğun Hyaluronik asit desteği ile cildi güçlendiren medikal estetik uygulamaları ve cilt bakımları sayesinde yazın cildinizi korumak kolaylaşır. Yaz akşamları, güzelliğinizin ışıltısı ile aydınlanır.

Paylaş
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Pervin Dinçer